Hakkımızda

Türkiye'nin Sektörde Öncü Çanta İmalatçısı

Gençler Çanta; Türkiye çanta imalatçıları arasında sektöre öncülük yapmış en önemli firmalardan biridir.

1985 yılından beri yurt içi ve yurt dışı bir çok firmaya çanta üretmiş, Avrupadan Orta Doğuya kadar onlarca ülkeye ihracat yapmaktadır. 20’ye yakın katagoride ve özel tasarımlarımızla sizleride referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi ve yurt dışında müşterilerini artırarak iş ortaklarını başından sonunda dek huzurlu iş yapmasını sağlayan firma kimliğimizi daha da artırarak, rekabet gücü ve hizmetiyle eşsiz bir firma olabilmektir.

 

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Çevresinde güvenilir ve saygı duyulan şirket kimliğini bozulmadan nesilden nesil’e bu vizyonu kalıcı kılmaktır.

 

Kalite Standartlarımız

Toptan Promosyon Çanta imalatında Kalite standartları

Her şirketin kendi şirket politikası aynı doğrultuları taşıdığından, bunu şirket içi denetlemeler veya dışarıdan yapılan denetlemelerle kalite programı oluşturup, çalışanların, misafirlerin ve müşterilerin görebileceği alanlara asarak, şirket kalitesine duydukları ve gösterdikleri hassasiyeti sergiler. Gençler çanta olarak toptan promosyon çanta imalatında müşteri memnuniyeti birincil önceliğimizdir.

 

Çanta imalatında Kalite standartları

Kalite standartlardan taviz vermeden ve rakiplerinden üstünlük sağlayarak yaptığı her çalışma karşılığında daha güvenilir ve üstün üretim ve ekonomik anlamda devlete katkı sağlar. Memnuniyetlerin karşılıklı olması durumunda süreklilik arz eden işler ve sürekli genişleyen müşteri portföyü ile üstün başarılar sağlanmaktadır. İmal ettiğimiz ve ürettiğimiz her çantada kontrollü ve mevzuatlara uygun çalışma, müşterilerimizin teşekkürlerini iletip her biri bizim için ödül olan yeni işler ile geri dönmesidir.

 

Çanta Üretimi İmalatı Bizim İşimiz.

Gençler Çanta olarak biz ; İstanbul toptan promosyon çanta imalatçıları, üretici ve imalatçı firmalar , şirketler arasında öncü bir firmayız. Türkiye de bayan ,evrak, sırt, spor , plaj, bel, bebek, makyaj, okul, seyahat, anaokulu, kozmetik , laptop çantaları üreticileri imalatçıları şirketler ve imalat yapan firmalar arasında Gençler Çanta en güvenilir firma olmak birilcil önceliğimiz.