+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

Toptan Evrak Çantası İmalatçıları

Toptan Evrak Çantası İmalatçıları

Evrak çantası adından da anlaşılacağı üzere içerisinde önemli eşyaların, belgelerin ve dosyaların bulunduğu sıradan olmaması gereken çanta modelidir. Bunun için de evrak çantası için kullanılan donanım malzemeleri sadece fiyatı değil, dayanıklılığını ve görünümünü de etkiler.

Kilitler, kulp, omuz askısı tertibatları, fermuarlar, tokalar ve metalik halkalar günlük olarak çok sık kullanıldığından dolayı muhtemelen en hızlı şekilde yıpranır, bu nedenle evrak çantası alınırken dikkatli olmak gerekir. Toptan evrak çantası imalatçıları ise bu durumu bildiklerinden dolayı üretimi gerçekleştirirken hassasiyet gösterir, müşteri beklenti ve taleplerine göre tasarım ve kaliteyi belirler.

Malzemelerin iyi kalitede olup olmadığını kontrol etmek önemlidir. Mağazada bu, çantaya bakmak ve ayrıntıları incelemek basittir. Ancak özellikle internet üzerinden bir alım yapılacaksa mutlaka güvenilir bir yerin tercih edilmesi şarttır. Evrak çantasını online satın alıyorsanız ürün resimlerini yakınlaştırın ve parçaların kalitesini gözlemleyin.

Kaliteli deri çantalar daha dayanıklıdır. Kaliteli malzemeler kullanan bir üretici, ürünlerini daha yüksek fiyatlandırabilir.

ilginizi çekebilir :Toptan Makyaj Çantası İmalatçıları

Toptan Evrak Çantası Üreticileri

Evrak çantası sağlam karton, plastik veya alüminyumdan yapılmış hafif, sert bir çerçeveye sahiptir. Yan tarafına dayanır ve bir tutamağa sahiptir ancak omuz askısı yoktur. Çantanın içindeki öğeleri düzenli tutmak için bölmeler ve klasörler olabilir.

Yumuşak Evrak Çantaları

Çantanın üst kısmında çerçeve olmayan herhangi bir çanta, yumuşak kenarlı bir evrak çantası olarak kabul edilir. Bu tip çantalar üstten açılır, böylece çantaa dikey durumdayken belgeler ve dizüstü bilgisayarlar rahatlıkla konulabilir ve alınabilir. Bu çantalar genellikle hem bir tutma yeri hem de çıkarılabilir bir omuz askısı ile üretilir. Daha hafif olduğundan taşıması hem pratik hem de daha kolay olacaktır. Bazı yumuşak kenarlı evrak çantaları kilitlere sahip olsa da, bu çantaların yapıldığı malzemeler, çantanın içindekilere ulaşmak için belirlenen girişimlere karşı savunmasızdır.

Promosyon Evrak Çantası

Bir promosyon evrak çantası satın alırken kaliteli işçiliği aramaya özen göstermelisiniz.Aşağıda ise nelere dikkat etmeniz gerektiği belirtilmiştir.

Dikiş çanta düz, hatta küçük ve gevşek bağ olmalıdır. Tutarlı dikiş için iç ve dış yüzeyleri kontrol edin. Güçlendirilmiş dikiş, çantanın hassas bölgelerine koruma sağlar.

Metal fermuarlar plastik olanlara göre daha kalitelidir. Düzgün kapanmasını sağlamak için fermuarı birkaç kez açıp kapatın.

Sert kenarlı çanta sağlam olmalıdır.

Kolları güvenli bir şekilde takviye edilmiş dikiş veya metal armatürleri ile evrak çantasının gövdesine sabit olmalıdır.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN