+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

SPOR ÇANTA SEÇİMİ NASIL OLMALI?

SPOR ÇANTA SEÇİMİ NASIL OLMALI?

Spor çantalardan bahsederken aklınıza yalnızca spora giderken elinize ya da omzunuza alacağınız çantalar gelmemeli. Çünkü spor çantalar günlük yaşam içerisinde de hayatımızın önemli aksesuarlarından birisi olma özelliğine sahiptir

Spor çantalardan bahsederken aklınıza yalnızca spora giderken elinize ya da omzunuza alacağınız çantalar gelmemeli. Çünkü spor çantalar günlük yaşam içerisinde de hayatımızın önemli aksesuarlarından birisi olma özelliğine sahiptir. Spor çantaların en büyük özelliklerinin başında hem kadınlar hem erkekler için ortak bir çanta tercihi olması geliyor. Spor bir çanta alırken tarzınızı ortaya koyabileceğiniz gibi günlük yaşam içerisinde daha rahat etmenizi sağlamış olursunuz. Örneğin spor bir çanta ile birlikte antrenman eşyalarınızı yanınızda taşıyabilir ve sporunuzu rahatlıkla istediğiniz yerde yapabilirsiniz. Üstelik sporunuzu yaparken yanınıza almanız gereken cüzdan, saat vs. gibi aksesuarlarınızı da yine çantanızda muhafaza edebilirsiniz.

Spor çantaların son yıllarda işlevselliği daha ön plana çıkarılmış. Eskiden sadece spora giderken taşıdığımız bu çantaları günümüzde okul ya da işe giderken de taşıyabiliyoruz. İçine rahatlıkla koyduğunuz şeyleri istediğiniz zaman pratikçe çıkarabiliyor olmanız da günlük yaşam içerisindeki konforunuzu artırıyor.  Yeni nesil kumaş teknolojilerine baktığımız zaman ise bu çantaları aldıktan sonra çok uzun yıllar boyunca kullanabiliyorsunuz. Çanta üreticileri bir çantayı üretim aşamasına gelmeden önce tasarlayıp insanların en faydalı şekilde nasıl kullanabileceklerini hesapladıklarını da çok iyi biliyoruz.

Omuzdan Askılı Spor Çantalar

Spor çantaları kendisi içerisinde de ayırmak mümkün mesela omuzda askısı olan spor çantaları büyük ve işlevi daha farklı tutulmuştur. Omuzda taşınmanın vermiş olduğu rahatlıkla birlikte bu çantalara daha fazla eşya koyabilirsiniz. Fonksiyonunun artırılmış olması ise amacının dışında da kullanılmasını sağlayabilir. Ya da bir seyahate çıkarken bu çantalar çok iyi bir tercih olabilir.Spor çantalar cep detaylarına da önem verirler yalnızca içine konulacak olan eşyanın büyüklüğü değil aynı zamanda cebinizde olan eşyalarınızı da koyabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz zaman eşofmanla gezebilmenin de konforunu yaşamış olursunuz. Omuzdan modelli çantaların geniş bir iç hacimleri vardır. Kapanma bölümü genellikle fermuardan olduğundan dolayı içindeki eşyanın alınması daha pratik olacaktır. 7

Mini Formlu Spor Çantalar

Mini formlu olan spor çantalar ise elde rahatlıkla taşınabilir. Özellikle kısa mesafeli olan ayrılışlarda yanınıza aldığınız zaman pek çok eşyanızı da bir arada tutabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN