+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

2021 Kış Çanta Modası

2021 Kış Çanta Modası

Kış aylarında kadınların vazgeçilmezi olan çanta modelleri deri ve büyük hacme sahip olan çanta modelleridir. Klasikleşen bu adede dur diyen birçok tasarımcı vardır. Bu tasarımcılar farklı çanta modelleri tasarlayıp piyasaya aylar öncesinden sunmaya başladı. Genç kesimin artık, deri çantalardan ziyade sırt çantası kullandığı aşikârdır. 2021 kış çanta Trendleri içerisinde tasarımcıların geometrik şekiller ile oynamanın bütün heyecanlı yollarını kullanıp yeni döneme oldukça ilgi çeken çantalar ile canlılık getirdi. Kış sezonunda özellikle zincir detayına sahip olan ve cüzdan formundaki çantaları çok sık bir biçimde görmeye başladık. Boyuna asılan bu cüzdan formundaki çantaları daha çok tesettür modasını benimsemiş kadınların tercih ettiğini gördük.

Yeni Çanta Modellerinde Artık Saatlerce Hazırlık Yapmak ve Kendine Yük Etmek Yok!

Çanta hazırlayıp kadınların sürekli kendini yorması gibi durumlar sanırız, bu çanta gelmesiyle son bulacak gibi görünüyor. Genel olarak cüzdan biçiminde tasarlanan kolye çantaların birçok modeli, rengi birçok ünlü marka tarafından tasarlanmaya başlamıştır. Ünlü moda markalarının koleksiyonlarında ve birçok podyum meydanında bu çantaları göreceğiz. Kart, telefon, para taşıma dışında başka hacme sahip olmayan bu çantaları kadınların tercih etmesi oldukça şaşırtıcı. Ayrıca bu çantaları bütün markalarda görebiliriz. Birçok marka bu çantaların çok tutacağını düşünüyor. Şu an bile moda dünyasında birçok kadının bu çantaları tercih ettiğini gözlerimizle görüyoruz.

ilginizi çekebilir : şık bir makyaj çantası nasıl olmalı

Kadınların Yeni Tercihleri Küçük Çantalar!

Bu çanta modelleri sayesinde kadınlar belindeki yükten kurtulup, daha rahat bir gün geçirebiliyor. Özellikle iş dünyasındaki kadınların günlük yüksek temposu sayesinde büyük çantalar kadınlara büyük eziyet olabiliyor. Bu yüzden bu çantaların gelmesi kadınların oldukça mutlu olmasını ve bu çantaları tercih etmesini sağladı. Modanın yeni Trendleri arasında olan kolye çanta ve diğer eskitme çanta modelleri son derece tercih edilen ve kadınların ilgisini çeken modeller arasındadır. Bunların dışında kış aylarında son zamanlarda tercih edilen diğer bir çanta modeli ise file çanta modelidir. Sentetik yapılarda üretilen file çantalar yine genç kesimin en çok tercih ettiği çanta modelleri arasında yer alır.

2021 Yılında da Mikro Çantalar Hala Tercih Ediliyor!

Moda dünyasında özellikle 2020 yılında mikro çantalar oldukça fazla tercih ediliyordu. 2021 kış çanta modasında da mikro çantalar oldukça fazla tercih edilir. 2021 çanta modellerini incelerken mikro çanta modellerinin Trendler arasında sürekli görülüyor. 2021 moda defilelerinde bu çantalardan 2021 kışında da vazgeçilmeyeceği belli oldu.  Dünyanın en büyük moda markaları 2021 yılında bile mikro çanta modellerini üretmeye devam etti. Moda ikonlarının vazgeçilmezi haline gelen bu çanta modelleri birçok kadının ilgisini çekmekte. Kadınların kış aylarında zorlu hava şartlarında kendine yük etmek istemediği çantalar, yeni tasarımla üretilmiş şık çantalar sayesinde unutulmaya başladı.

 

ilginizi çekebilir : 2021 çanta modası

2021’de En çok Tercih Edilen Çanta Tipleri

 • Kutu çanta
 • Kova Çanta
 • Işıltılı Çanta
 • Gül süslemeli çanta
 • Vücuda sarılan çanta
 • Kadife Çantalar
 • Tüylü çanta
 • Yamalı çanta
 • Hobo çantalar
 • Bileklik çanta
 • Kolye Çanta

2021 kış Trendinde bu çantalar yine kullanılmaya devam ediyor. Art arda iki yıl boyunca moda Trendi olan bu çanta modelleri 2021 sezonunda hala tercih ediliyor. Birçok kadın 2021 modasında kabarık ve hacmi büyük çantaları tercih etse de, bu yılın modası küçük ve desenli çanta modelleri olacak. Bunu büyük moda markaları bizlere çok önceden belli ettiler. Çanta modasında bu yıl kadınlar kendi rahatlarını düşünecek ve en minimal çanta modellerini tercih edecekler.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN