+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

Çanta Modelleri

Çanta Modelleri

Yeni bir yıla girdiğimiz 2021 çanta modellerine göz gezdirelim. Tasarımcıların her yıl mutlaka zamansız olan çanta tasarımları yaparlar. Bazı tasarımcılar hem cüzdan hem de çanta tasarımı yaparken bazen bu modelleri zamansız ve her çağa uygun hale getirmeyi başarırlar. Bu sebepten ötürü vintage esintisine sahip olan, para çantası, timsah kabartmasına sahip çantalar ve heybe çantaların bu yıl modaya damgasını vuracağı şimdiden belli oluyor.

Ayrıca çanta tasarımcılarının inovasyon yapma istekleri hala önem arz etmektedir. Bazı zamanlarda gerçekten de aklımızda yer edinmiş güzel olmayan tasarımlar ve yabani geometriyle tasarlanmış çantalar ve sıkı bir şekilde bağlanmış çantaları kullanma zorunluluğumuz yoktur. Bu durum Trendlerin 2021 sonbaharında, farklı ve tüylü, püsküllü ve dramatik, saçak modellerin ortaya çıkmasındaki en büyük faktörlerden biridir.

ilginizi çekebilir : Toptan Evrak Çantası İmalatçıları

1. Saçaklı Çanta

Saçak süslenmenin sallanması ve sesleri gibi düşünebiliriz. Günlük hayatımıza hareketlilik ve enerji katabilen çanta modelleridir. Ayrıca kıyafetlerinizin bir parçası görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca pistlerde saçak temasına uygun olan, yüksek sayıda saçak çanta modeli 2021 modalarında yer edindi.

2. Kalın Zincirli Çantalar

Zincir detayı genelde ayakkabılar ve takı aksesuarlarında çok fazla görünmektedir. Fakat 2021 çanta modasına baktığımızda birçok çantanın üzerinde oldukça iyi bir duruşa sahiptir. Yüksek olan moda çantalarına, endüstriyel bir dokunuş katmaktadır.

3. Shearling Çantalar

Daha çok mont ve kürklerde, ceketlerde görünen ve aksesuarlara oldukça rahat bir dokunuş katıp her türden sonbahar 2021 çantalarını Shearling ile kaplandığına şahitlik ediyor ve shearling çantalar Sonbahar ve kış aylarının gözdesi olacak gibi görünüyor.

4. Kapitone Peluş Çantalar

Genellikle kapitone deri ve lüks cüzdanlarda oldukça önemli olduğundan ötürü kapitone çantaların Trend olduğunu söylemek pek doğru değildir. Özellikle Sonbahar ve kış 2021 çanta Trendlerini göz önünde bulundurduğumuzda bu defa kapitone işlemelerin aynı pistlerde görünen battaniyelerden feyz almış olan paltolar gibi ekstra pelüş ve yumuşak olmasıydı.

5. Mikro Çantalar

Mikro çantalar her yıl modanın bir kenarında köşesinde her zaman için yerini koruyor. Moda dünyasının küçük cüzdanlara yer vermesiyle birlikte 2021 yılı itibariyle mikro çantaları pistlerde ve moda tasarımcılarının önerilerinde bulacağımız kesin olarak görülüyor.

6. Bozuk Para Çantaları Vintage Model

2021 yılı başlarken bazı pistlerde Vintage dokunuşları gördük. Tespitlerimiz arasında olan Sonbahar 2021 çanta Trendleri içinde vintage tasarıma sahip bozuk para cüzdanı tasarımıydı. Bu çanta modelleri, aslına bakılırsa gençlerin oldukça ilgisini çeken ve son derece şık duran bir görünüme sahiptir. Hem spor kombine hem de klasik ve kadınsı elbise tercihlerine uygun şekilde tasarlanmıştır. Aklınızın bir köşesine ve dolaplarınızda bulunması gereken çanta modellerinden biridir.

ilginizi çekebilir : Çanta Nasıl Kombinlenir?

 

7. Patchwork Çanta

Bu birçok tasarımcının koleksiyonunda kumaş atıklarının yeniden düzenlenerek renkli çanta modelleri oluşturup moda tutkunlarının ilgisini çekmeyi başardı ve bu çantalara Patchwork adını verdi. Oldukça renkli ve şık bir duruşu bulunan bu çanta sizlerin de ilgisini çekecek. Dolaplarınızda bulundurmanızı önerdiğimiz nadide parçalardan biri.

8. Eyer Çanta Modelleri

Eyer çantalar, dayanıklı yuvarlak tabanlı ve kanatlı torba çanta türlerindendir. Sonuç olarak, genellikle birazcık serseri bir çekiciliğe sahip olduğundan bahsetmek sanırım abes kaçmaz. 2021 yılına başlarken birçok defile de bu çantaları bu yıl çok kez göreceğimiz anlaşıldı. Dolaplarınıza öneri olarak yazılabilecek çantalardan biridir.

9. Geometrik Çanta Modelleri

Genelde klasik çantalar garantili yatırımlar olarak görülüyor. Fakat avangart geometrik çanta modelleri moda severlerin her zaman tercih ettikleri ve 2021 yılına damgasını vuran çanta modelleri arasında yer alıyor.

ilginizi çekebilir : çanta imalatı 

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN