+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

Çanta Nasıl Kombinlenir?

Çanta Nasıl Kombinlenir?

Günümüzde kadınlar dış görünüşe erkeklere nazaran daha fazla özen gösterir. İş hayatı, okul hayatı ve sosyal ortamlarda günlük hayatta birçok kadın genel olarak güzel ve şık bir görünüme sahip olmak isterler. Kadınların şık olması giydiği elbise ve kıyafetlere bağlı olduğu kadar takmış oldukları aksesuarlar ile de bağlantılıdır. Bu anlamda çanta tercihleri oldukça önem arz etmektedir. Bu yüzden çanta tercihini en iyi şekilde yapan kadınlar, şık görünmeyi başarabilirler.

1-Abiye Giyen Kadınlar İçin Çanta Tercihleri

Abiye gibi kıyafetler genellikle özel günlerde tercih edilmektedir. Ayrıca bu kıyafetler son derece gösterişli ve ağır bir görünüme sahiptir. Abiye tercihinde bulunan kadınlarımızın tercih ettiği çantalar sade ve tek renklerden seçilmeli ve çok fazla detay barındırmamalıdır. Ayrıca çanta seçimi kıyafeti etkisiz bırakmamalıdır. Seçilen abiyelere göre küçük el çantaları ya da askılı çantalar tercih etmek oldukça iddialı bir tercih olabilir. Seçilen abiye tek renk ve sade bir görünüme sahip ise çanta tercihi biraz detay barındırabilir. Süslü çanta tercihi sade elbiseler ile oldukça şık bir görünüm oluşturabilmektedir. Bu yüzden tek renk ve sade elbise ve kıyafet tercihlerinde çanta seçiminin detay barındırması son derece önemlidir.

 

2-Etek Giyilince Hangi Çanta Tercih Edilmelidir?

Etek boyu uzun ise eteğin üzerine giyilen elbiselerin rengine uyumlu olan bir çanta tercihi şık görünüm yakalamak açısından son derece önemlidir. Bu yüzden bütünlüğün bozulmamış olmasına yardımcı olabilirsiniz. Uzun olan etekler ile birlikte tercih edilen asmalı çantalar boyunuzun uzun sizlerin daha ince görünmesini sağlayacaktır. Yapılan kombinin ağır olması ya da şık durmasına göre çanta kullanmak son derece önemlidir. Kısa ve deri etek tercihlerinde ise göz alıcı çanta tercihi yapmak son derece önem arz etmektedir. Kıyafetlerinizin hareketli olması durumunda sade yapıya sahip olan çantaların tercih edilmesi son derece önem arz etmektedir.

ilginizi çekebilir : toptan evrak çantası imalatçıları

3-Pantolon Giyildiğinde Tercih Edilmesi Gereken Çanta Modelleri

Özellikle kot pantolon tercihinde sportif bir görünüme sahip olmak isterseniz, sırt çantası tercihi sizler için son derece ideal olacaktır. Bunun dışında orta bir boya sahip olan kol çantalarını da tercih edebilirsiniz. Ayrıca kumaş pantolon tercihlerinde çantaların sizlere daha şık bir görünüm kazandırması son derece önem arz etmektedir. Bu yüzden büyük ve geniş görünüme sahip olan çantaları tercih etmemek gerekir. Zarif, şık ve minimal çanta tercihlerini yönelmek bu durumda son derece önemli ve doğru bir tercih olacaktır. Kıyafetlerinizin desenlerine, taşlarına ve motiflerine bağlı olarak çantaların detayını dengelemek son derece önem arz etmektedir.

ilginizi çekebilir : promosyon çanta modelleri 

4-Takım Kıyafetler İçin Çanta Tercihi Nasıl Yapılmalıdır?

Ceket, etek, pantolon ya da takım elbise tercihlerinde bulunduysanız şık ve sade bir kombine sahip olduğunuzu belirtmek isterim. Sade ve şık olan bu görünümü bozmamak adına, çantanızda sade ve normal bir görünüm tercihi yapmanız oldukça doğru bir karar olacaktır. Genel olarak takımlara en çok giden çanta tercihleri kutu, minimal ve asmalı çanta tercihleri olacaktır. Bunun dışında evrak çantası formundaki çanta tercihleri de yine sizlerin tercih edebileceği çanta tercihleri arasında yer alacaktır. Bu kombini yapmak isteyen kadınlar daha çok resmi bir görüntü kazanır ve şık bir kombine sahip olurlar.

Kadınların sportif giyindikleri zaman tercih ettikleri kot ve keten pantolonlara sırt çantası takmalarını öneririz. Çünkü bu tarz giyimlerde sırt çantası sizlerin sokak modasını yansıtmanıza ve oldukça iyi bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır. Fakat takım elbise giyimlerinde simli, taşlı, püsküllü ve pırıltılı çanta modellerinden uzak durmanızı öneriyoruz.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN