+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

KADIN ÇANTA MODELLERİ

KADIN ÇANTA MODELLERİ

Çanta bir kadın için vazgeçilmez ve ikinci plana atılmayacak kadar önemli bir konudur. Bunun içinde kadınlar aldıkları çantalarda hem şıklık hem de fonksiyonların yüksek olmasını tercih ederler.

Çanta bir kadın için vazgeçilmez ve ikinci plana atılmayacak kadar önemli bir konudur. Bunun içinde kadınlar aldıkları çantalarda hem şıklık hem de fonksiyonların yüksek olmasını tercih ederler. Çantada saklama alanları ve taşımada kolaylık ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olacaktır. Çantaların kullanım amacı sadece içerisine eşya koymak değildir. Aynı zamanda çanta bir kıyafetinde tamamlayıcısıdır bunun içinde modern bir aksesuardır demek yerinde olacaktır. Kadınlar için üretilen çantalarda mutlaka tasarıma dikkat edilmesi gerekiyor ancak iyi bir tasarım aynı zamanda kaliteyi de zorunlu kılar. Çünkü çantanız ne kadar güzel ve şık olursa olsun düşük kaliteyse bu durumda zaten kullanamayacaksınız ya da kullanım süreniz çok az olacaktır. Sitemiz üzerinde her türlü çanta modellerini görebiliyorsunuz.  Aşağıda çanta üretimini yapmış olduğumuz modeller vardır. Bu modellerle birlikte firmanız için en uygun olan promoyon çantaları seçebilirsiniz. İstanbul çanta üreticileri içerisinde kalitemizi ve standartlarımızı her zaman üst seviyede tuttuğumuz için aranan bir marka olarak biliniriz.

ÇANTA ÇEŞİTLERİMİZ VE MODELLERİ HAKKINDA AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN İSTEDİĞİNİZE TIKLAYARAK DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

SIRT ÇANTASI

 SPOR ÇANTASI

 ELBİSE ÇANTALARI

 PLAJ ÇANTASI

 MAKYAJ, CÜZDAN ÇANTASI

 KREŞ ANAOKULU ÇANTALARI

 BEL ÇANTASI

 POSTACI ÇANTALAR

 SOĞUTUCU ÇANTASI

 İPLİ ÇANTALAR

 ALIŞVERİŞ ÇANTALARI

 ANNE BEBEK ÇANTALARI

 BAVUL KABİN ÇANTALAR

 ELBİSE ÇANTALARI

 ÖZEL TASARIMLAR

 PROMOSYON ÇANTALAR

 

Kadın Çantalarının Kullanım Alanları

Çantaların kullanım alanları birbirinden farklıdır. Tamamen bir taşıyıcı olarak tercih edilebileceği gibi aynı zamanda bir tasarımın tamamlayıcısı yani estetik olarak da seçilebilir. Ancak hangi model bir çantayı seçecekseniz mutlaka ama mutlaka amacına uygun olması gerekir. Örneğin spor için alacağınız bir çantayı gece kıyafetinizle asla giyemezsiniz. Bunun için çanta alımı sırasında seçici olmak ve özenli hareket etmek her zaman en doğru çözüm olacaktır.

Çantalar konusunda bayanlardan bahsettik ancak çanta sadece bayanlar değil firmalar içinde en iyi reklam aracıdır. Özellikle promosyon dönemlerinde çantalara olan ağırlık fazla olsa da büyük markalar bunu düzenli olarak yaptırmaktadır. Mesela sizin hizmet sektörü içerisinde olduğunuzu varsayalım ne kadar çok müşteriye ulaşabilir ve erişebilirseniz geri dönüş konusunda bir o kadar fayda sağlamış olursunuz. Çantalar ise bu noktada en iyi reklam araçları olarak bilinir. Markanızın logosu, adı, iletişim bilgileri ve telefonu olan bir çanta sizin en iyi reklam aracınız olacak ve sadece çantanızı verdiğiniz kişi değil onun yürüdüğü gezdiği yollardaki herkeste görmüş olacaktır. Bunun için çantaların ayaklı bir reklam aracı olduğunu söylemek yerinde olacaktır.

Kadınlar için çanta modellerinden bahsederken omuzdan askılı olan modelleri geçmemek gerekiyor. Bu çantaların sayısız modellerinin olması ise herkesin zevkine göre bir çanta olacağını bize gösteriyor. Askılı modellri çantaların ortak özelliği sporda ve klasik gezilerinizde kullanılabiliyor olmasıdır. Klasik bir kıyafetinizin üstüne tamamlayıcı olacak bu çantalar sayesinde şık olacaksınız. kadınlar için özel olan çanta modelleri arasında bulunan askılı çantalarda da çeşit oldukça fazladır. Omuzdan taşınan çantaların en önemli özelliği ağırlık hissinin yaşanmamış olacaktır. Dolayısıyla omuz çantanızı koltuk altın geçirerek rahatça kullanabiliyorsunuz. Kadınların uyumlu olabilme yarışı her zaman vardır ve bundan sonra da devam edecektir. Kadın her ne kadar kendisi ve karşı cinsi için güzel giyinmek zorundadır gibi bir algı olsa da aslında kadınlar diğer kadınlara karşı üstün olabilmek için en iyi çanta modellerini ararlar. En iyi çanta modellerinin de kişiden kişiye değiştiğini düşünürseniz bu noktada doğru seçim her zaman iyidir.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN