+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

Kadınlarda Çanta Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kadınlarda Çanta Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Her geçen gün hızlı bir hale gelen yaşam tarzlarıyla birlikte günümüzün Trendi olan gündüzden geceye taşınan parçalardan biri haline gelen çantalardan bahsedelim. Gündüzden geceye taşınan parçalar arasındaki ilk sırayı çantalar alıyor desek sanırım yanılmayız. Yoğunluğu bulunan şehir hayatında, sosyal ilişkiler, işler, trafik derken artık eskisi kadar kimsenin eve uğrayıp kombin değiştirmeye vakti yok. Özellikle de şehir hayatında, sosyal ve kurumsal bir hayata sahip olan kadınlar için gündüzden geceye taşıyacakları sürekli olarak değiştiremeyeceği bir çantalarının en büyük ihtiyaçları olduğundan bahsetsek sanırım yanılmayız.

Sabahın erken saatlerinde işe gidip geç saatlere kadar çalışan ve daha sonra aile ve arkadaşlarıyla yemeklere giden bir kadın artık sürekli olarak gün boyu üzerinde sergileyeceği parçaları aramakta. Bu yüzden kullanışlı olan ve içerisine her eşyanın konulabileceği ve aynı zaman şık bir görüntüye sahip olan joker çanta modellerinin akşam yemeklerinde sizlere eşlik etmesini ister misiniz?

Ayrıca her kombine uygun olması da farklı bir avantaj haline geliyor. Bu yüzden her gün çanta değişimi derdi de bitmektedir. Özellikle her kadın kendi tarzını kendisi moda anlayışına uygun şekilde uyarlamakta. Yanlarından ayırmadıkları ve unutmadıkları en önemli parçalardan biri olan çantalar kadınların hayatında farklı bir yere sahiptir.

promosyon outdoor sırt çantası

Konforuna Özen Gösteren Kadınların En Yakın Dostları Bel ve Sırt Çantalarıdır!

Günümüz dünyasında aktif olarak iş hayatında yer alan birçok kadın kol, bel ve omuz ağrısından yakınıyor. Bunun üstüne her geçen gün sayısı çoğalan makyaj malzemeleri, büyük parfümler, ajanda, dosya, Laptop gibi eşyalarda eklendiği zaman bu yük git gide çoğalıyor. Gün içindeki koşuşturma içerisinde Metro, toplu taşıma gibi yerlerde bütün bu eşyaları taşırken kadınların şık kalması oldukça zordur. Bunlara rağmen birçok kadın çekmiş olduğu ağrı ve konforsuzluk durumuna rağmen zincirli kol çantalarını taşımaya devam etmektedir. Modaya dâhil olan önemli parçalardan biri olarak görüne sırt ve bel çantaları kadınların hayatına giriş yaparak, birçok yükten kadınları kurtardı.

ilginizi çekebilir : Çanta Kombinlerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

İnsanlar birçok eşyasını ve Laptop gibi ağır eşyalarını taşımak için sırt çantası tercih etmektedir. Bunun dışında hafta sonlarında kahvaltı ve sahile yürüyüş yapmaya giden kişilerin yanlarına aldığı eşyalardan vazgeçmemek ve konforundan olmama adına sırt çantalarını tercih etmektedirler. Bunun nedeni ise eskilerde bu parçaların sadece spor çantası gibi görülen ve günlük giyime dâhil olamazdı. Yeni Trend ise şehir hayatında da bunların aktif olarak kullanılmasıdır. Bu durumla birlikte hem daha havalı hem de daha rahat bir görüntü elde etmek için ve fiziksel sağlık için oldukça önemlidir.

Okul Sırt Çantaları

Bel Çantası Çeşitleri

90’lı yılların sokak modasından Jenner’ların Instagram fotoğraflarına geçen bel çantaları son dönemlerin en çok tercih edilen çanta modellerinden biri haline geldi. Ayrıca eskisi gibi yalnızca baba stiline sahip değildir. Bel çantası birçok farklı biçimde kullanılabilmektedir. Çünkü aktif ve yoğun olan şehir hayatının en fazla tercih edilen çanta modelleri arasında yerini korumaktadır.

ilginizi çekebilir : Promosyon Çanta İmalatı

Gece vakitlerinde eğlenmeye gittiğinizde ya da arkadaşlarınızla buluştuğunuzda bel çantasıyla kombin tamamlayabilirsiniz. Bel çantalarınızı vücudunuza çapraz bir şekilde asıp kullanabilirsiniz. Baştan aşağı siyah bir kombinde neon ya da gümüş rengi bir bel çantasını omuzdan göğse doğru asabilir ve çantanızı ön plana çıkarabilirsiniz. En çok tercih edilen çanta modellerinden olan bel çantasının birçok renk ve desen alternatifi bulunmaktadır. Günümüzde birçok önemli markanın vitrinlerinde ve birçok markanın podyumlarında bel çantaları sergilendi.

ilginizi çekebilir : Çanta Nasıl Kombinlenir?

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN