+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

2021 İlkbahar Yaz Çanta Trendleri

2021 İlkbahar Yaz Çanta Trendleri

Bugünlerde soğukları dip noktalara kadar yaşıyor olsak bile artık bahar aylarının geldiğinin farkındayız. Durum böyle olunca içimizde bir bahar havası oluşuyor. Yeni bir yıl, yeni bir mevsim derken her konuda olduğu gibi moda alanında birçok Trend sezona damga vuruyor. Kombin tasarımı ve tarzların ortaya çıkmasını sağlayan en önemli faktörlerden biri aksesuarlardır. Aksesuar denildiği vakit akıllara ilk gelen parçalardan biri çantalardır. Bu sebepten ötürü çanta severlere bu konuda iyi haberlerimiz var. Bu yıl, geçen yıllara göre kadın çantaları daha güzide. Ayrıca çantalardan kullanılmakta olan renklerin ve desenlerin özel bir şekilde tasarlandığını sizlere ifade etmek isteriz. Ayrıca günlük kombine uygun olan zariflik ve konforlu şekilde kullanabileceğiniz çanta modelleri tasarlandı.

Bundan birkaç sezon önce çantalar sürekli olarak küçüldü. 2021 yılında neler olacak diye merak eden birçok moda tutkunu var. Birçok ülkedeki moda haftalarında tanıtılan yeni ürünlerle birlikte 2021 sezonunda ortaya çıkan çanta Trendlerini sizler için takip etmekteyiz. Bugüne kadar, mikro çantalar oldukça dikkat çekti. Fakat bunun dışında izlenmesi gereken oldukça yüksek sayıda defile vardır. Günümüzde çantaya yatırım yapmak isterseniz akıllıca bir harcama yapmak oldukça iyi olacaktır. Sizler için 2021 çanta Trendlerini belirledik.

1. Mikro Çanta

Öncelikle kıyafetlerinize yatırım yapmadan önce 2021 ilkbahar yaz defilelerinde görünen çanta Trendlerini incelemekte fayda vardır. Sonuç olarak çantalar, kadınların her zaman yanlarında almak istediği her şeyi moda figürlerinden biridir. Bu sebepten ötürü figürlerin güzel olmasının dışında işlevselliğinin de önemli olduğunu unutmamakta yarar vardır. Mikro çantalar kullanımları itibariyle işlevsel olmadıklarını düşünsek bile, Trend olduğu konusunu da bir o kadar savunuyoruz. Jacquemus’le başlayan Trend kasırgaları, günümüzde moda evlerinden eşit moda anlayışının benimseyen markalar dâhil birçok yerde.

ilginizi çekebilir : promosyon çanta imalatı 

2. Clutchlar

Özellikle Bottega Veneta oversize deri clutchi çantaların bir dönem İnstagram’da sürekli karşımıza çıkıyordu. Sosyal medya Fenomenlerinin ellerinden düşürmedikleri bu çanta modelleri yeni çanta Trendlerinin yansıması gibiydi. Kollarınızın altında ve ellerinizde taşıyacağınız clutch çantalar vintage görüntüsüyle sizlere farklı bir şıklık katacak buna eminiz.

3. XL Çantalar

İçerisinde herhangi bir nesne taşımak adına küçük olan çantalar ile buna benzer durumlara alternatif olan büyük omuz çantaları, büyük şehirlerin defilelerinde boy göstermiştir. Marjan halka detaylı taarımı Jacquemus’un düğümlü yorumu, özellikle dışarıda çantasında dünyaları taşıyan kadınlar için oldukça verimli bir sezon olabilir.

ilginizi çekebilir : En Yaratıcı 2021 Çanta Kombini Fikirleri

4. Disko Çantalar

2021 ilkbahar yaz koleksiyonlarına giren çantalardan biridir. Özellikle gümüş renginde olan metalik görünümü olan bu çantalar tasarımlara yansımış Trend olan, görüntüsüne Marjinallik katmak isteyen kadınlar için oldukça idealdir.

 

 

 

5. Bu Sezon Çantalarınızdan Gökkuşağı Rengi Eksik Olmasın!

Yaz aylarında renkli ve cıvıl, cıvıl çantalarınız olmazsa yazınız eksik geçer. Kobalt mavi, zümrüt yeşili, turuncu. Gökkuşağı renklerini 2021 ilkbahar yaz aylarında çantalarınızda taşımaya hazır olun.

6. Alternatif Çantanız Olsun!

2021 ilkbahar ve yaz aylarında bir çantayla yetinmeden birden fazla çanta taşımak isteyen kadınlara hitap eden yeni Kreasyonlar ve koleksiyonlar tasarlandı.

Eşyalarının hepsini büyük bir çanta yerine küçük olan iki ya da üç çantaya koymayı tercih eder misiniz? Eğer evet diyorsanız 2021 ilkbahar yaz sezonunda bu çanta türleri sizlere hitap etmektedir. İki ve üç çantanın birbiriyle bağlantılı şekilde kullanılması moda uzmanlarının önerileri arasında yer alıyor. Her çantanın farklı bir kategoriye hitap ettiğini dile getiren moda uzmanlarını dinleyip çanta konusunda başarılı kombin sahibi olabilirsiniz.

ilginizi çekebilir : çanta imalatı

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN