+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

BAYAN ÇANTA KOMBİNLERİ

BAYAN ÇANTA KOMBİNLERİ

Kadınların giyim tarzı içerisinde en önemli bir yere sahip olan çantalar ne kadar tutarlı bir şekilde kombinlenebilirse şık görünüm açısından oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkaracaktır. 

Kadınların giyim tarzı içerisinde en önemli bir yere sahip olan çantalar ne kadar tutarlı bir şekilde kombinlenebilirse şık görünüm açısından oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Seçtiğiniz çanta giyim tarzınıza ne kadar uygun olursa stilinizi de o kadar güzel ve doğru bir şekilde oluşturmuş olursunuz. Bayan çantalarının şık ve çekici bir tarzı yakalayabilmesi mümkün dikkat edilmesi gereken önemli nokta ise parçaların doğru yerleştirilmesidir.

ilginizi çekebilir : BAYAN ÇANTA MODELLERİ KOMBİN ÖNERİLERİ

Çanta Nasıl Kombinlenir?

Kadınlar iddialarını ön plana çıkarabilmek için desenli ve baskılı çantalar tercih ederler. Dönemin moda olan renklerini barındıran yenilenmiş modeller zıt kombinlendiğinde cool bir görünüm elde edebilirsiniz. Spor kombinlerinde ise özellikle vahşi yaşama gönderme yapmış olan desen ve şekiller tercih edilebilir. Modellerin konseptlerini yanlış yorumlarsanız o zaman başarılı bir kombinin yanı sıra çantanın tasarımını da ortaya çıkaramazsınız.

Bayan Sırt Çantası Modelleri

Bayan çanta modelleri arasında salaş kesim modeller özellikle spor tarzında tercih edilebilir. Bu şekilde zarif bir tercih yapılmış olunurken bazı bayanların klasik çantaları kombinleyerek amaçlarına ulaştıklarını görebilirsiniz. Çantalarda fazlasıyla dikkat çeken, bol aksesuarı, ışıltılı ve şık bir çantanın kullanımı gece kıyafetleriyle daha sade, yalın ve spor modeller gündelik yaşama uygun olacaktır.  

Ancak bazı çanta modelleri vardır ki bunlar hem klasik hem de spor kombinleriniz için kurtarıcı özelliktedir. Sahip olduğu renkler, kesimlerinde yer alan çizgiler, tasarımının yalınlığı sayesinde bu modelleri ister klasik isterseniz spor giyimlerinde tercih edebilirsiniz. Daha koyu pastel renklerin hâkim olduğu bayan çanta modelleri ise, sokak giyimi yerine özel anlarınızda daha iyi tarzınıza ayak uyduracaktır.

Çanta Modellerinde Sadelik

Çarpıcı bir sitil yaratmanın altın anahtarı olan çantalarda önceliği sadelik olan kadınlar için en ideal çanta kuşkusuz büyük boy olan modellerdir. İster kol, ister spor isterseniz sırt çantası olsun, çantalarda boyut büyüdükçe aşırı detaylar da azalık ve göz yoruculuğu ortadan kalkar.

Gençler Çanta’nın müşterilerine sunduğu birbirinden farklı, seçkin çanta modelleri içerisinden kendinize en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Böylece aylar sonra bile o çantayı neden beğenip aldığınızı sorgulamaz, aldığınız kararın doğruluğunun gururunu yaşarsınız.

Bayan Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?

Her mevsim özellikle de kadınların en değerli parçası olan çantalar, zarif ve şık görünümleri ile büyük beğeni topluyor. Moda trendleri içerisinde her zaman özel bir yeri olan bayan çanta, doğru kombinlendiğinde ise büyük ve büyülü bir etki yaratır. Doğru çantayı seçmek ise bazı detayları barındırır. Bunlardan biri de vücut şeklidir.

Kadınlar çanta seçerken vücut şekillerinden ziyade çantanın boyutuna, şekline, özelliklerine, renklerine ve tarzına göre seçim yaparlar. Oysa vücut şeklinde uygun seçilen bir çanta, stilinizi canlandırabilir ve size çok daha geniş alanda giyiminizde ilham verebilir. Özellikle de söz konusu olan şık bir çanta ise önerilerimize kulak vermenizi tavsiye ederiz.

Çanta Modeli Görünümü Tamamen Değiştirir

Çantaların etkisi küçümsenemez. Çünkü bir çanta, sizin hayallerinizin ötesinde giyiminize, duruşunuza hatta yürüyüşünüze bile büyük bir etki yaparak sizi baştan aşağıya değiştirebilir. Çanta, kıyafeti tamamlayan en önemli parçalardan biridir. Son yıllarda tasarımcıların özellikle üzerinde durduğu çantalar farklı tasarımlar ve farklı tarzlarda karşımıza çıkıyor. Binlerce model arasında kararsız kalmak ve mükemmel çantayı bulmak giderek zorlaşıyor. Çoğu kadın çanta seçiminde vücut şekline önem vermez. Ya kıyafetine ya rengine ya da çantanın modeline göre seçim yapar. Ancak şunu unutmamak gerekir ki çantalar görünümü tamamen değiştirebilir.

Çanta seçerken dikkat edilmesi gereken önemli nokta çantanın boyutlarıdır. Yani seçilecek olan çantanın ebatları sizin ölçülerinizi karşılamıyorsa o zaman size ait değilmiş gibi görünecektir. Sizden büyük bir çantanın sizin üzerinizde şık durması beklenen bir şey değildir.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN