+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

ÇANTA SEÇİMİ NASIL OLMALI?

ÇANTA SEÇİMİ NASIL OLMALI?

Moda dünyası içerisinde her zaman özel bir yere sahip olan çantalar doğru kombinlendiği zaman büyülü bir etki yaratacaktır. Doğru çantayı seçebilmek ise bazen detaycı olmayı gerektirir

Moda dünyası içerisinde her zaman özel bir yere sahip olan çantalar doğru kombinlendiği zaman büyülü bir etki yaratacaktır. Doğru çantayı seçebilmek ise bazen detaycı olmayı gerektirir bir de vücut şeklinize göre bir tercih yapmanız gerekir. Her kadın çanta seçiminde çantanın boyutuna, şekline ve özelliklerine göre seçim yapar. Oysaki doğru çanta sizin vücut şeklinize uyum sağlayandır. Stilinizi ön plana çıkaracak ve kıyafetlerinizle sizi daha fazla öne getirecek çanta önerilerimizi aşağıda sizinle paylaşalım istedik.

Çantaların Etkisini Küçümsemeyin

Çantaların insanın üzerindeki etkileri asla küçümsenmemesi gerekiyor. Bir çanta sizin duruşunuzu ve giyiminizi hatta yürüyüşünüzü değiştirebilir. Çanta bir kadının üzerindeki kıyafetini tamamlayan en önemli parçadır. Çantalar farklı tasarım ve farklı tarzlarda sergileniyor ve bunun içinde binlerce seçenek içerisinde kararsız kalmakta ideal çantanın bulunmasını zorlaştırıyor.

Çanta seçilirken önce çantanın boyutuna dikkat etmek gerekiyor. Çünkü çantanın ebatları sizi uzun, kısa, zayıf ya da kilolu olarak gösterebilir. Eğer ki siz kıyafetinizi seçerken vücut ölçünüze göre karar veriyorsanız aynı şeyi çanta seçiminde de yapmalısınız Çünkü seçilen bir çanta sizin kusurlarınızı kapatabileceği gibi güveninizi de boşa çıkarabilir.

İlginizi Çekebilir : Promosyon çanta 

Aceleci Davranmayın

Çanta seçerken genelde aceleci olunur ve bunu yaptığınız zamanda pek çok şeyi beraberinde atlarsınız. Mesela dayanıklı bir çanta seçemezsiniz ya da seçtiğiniz çanta sizinle bütünleşmeyecektir. Çantanızı seçerken vücut şeklinizin tam tersine hareket etmelisiniz.

Sırt Çantası

Kadınlar arasında en fazla kullanılan model ise sırt çantası modelleridir. Hem kullanımda sağladığı kolaylık, hem çeşit ve tasarım olarak daha yaygın seçenek sunması hem de günlük yaşamda neredeyse her ortama ayak uydurması nedeniyle popülaritesini artıran bu çantalar da yine kol çantaları gibi aynı kriterlere göre seçilmelidir.

Sonuç olarak çanta seçimi önemli bir konudur ve sizin duruşunuzdan şıklığınıza varıncaya kadar hepsini etkileyecektir. Sitemiz üzerinde satışını gerçekleştirdiğimiz çantaları görebiliyorsunuz. Hangi ürün ne kadar ve stok durumu gibi tüm ayrıntılar burada yer alıyor.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN