+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÇANTA MODELLERİ

EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÇANTA MODELLERİ

Çantaların her kıyafete göre uyum sağlayabilecek modelleri mevcut. Çantalar bazen deri, bazen kanvas, bazen kumaş, bazen de hasır şeklinde olabiliyor. Burada çantadaki özelliği belirleyecek olan faktör ise nerede ve ne şekilde kullanılacağıdır.

Çantaların her kıyafete göre uyum sağlayabilecek modelleri mevcut. Çantalar bazen deri, bazen kanvas, bazen kumaş, bazen de hasır şeklinde olabiliyor. Burada çantadaki özelliği belirleyecek olan faktör ise nerede ve ne şekilde kullanılacağıdır. Özel günleriniz için tercih edeceğiniz çanta modeliniz ile tüm zamanlarda tercih edeceğiniz çanta modeli arasında mutlaka fark olmak zorundadır. Çantalar genel olarak siyah renkte olsalar da yüzlerce hatta binlerce renk seçeneğinin olması da güzel olan taraflarındandır.

Bizde bu makalemizde çanta üreticisi olarak bayanların bu sene ilgisini çekebilecek en çok tercih edilen çanta modelleri hakkında bilgiler vereli istedik.  Makalemizin içeriğinde özel davetleriniz için tercih edeceğiniz çanta modellerinden tutun da şık akşam yemeklerinizde kullanabileceğiniz portföy çantasına varıncaya kadar her modeli bulabileceksiniz.

EN TREND ÇANTALAR

Omuz Çantası Modelleri

Omuz çantalarının özelliği asılarak taşınabiliyor olmasıdır. Kısa ya da uzun saplı seçeneklerinin olması ve her renk seçeneklerinin bulunması günlük hayatında kolaylaştırılmasını sağlıyor. Dışarıdayken düzenli ve derli toplu olmanızı sağlarken kişisel zevkleriniz doğrultusunda seçeneklerinizi de gözden geçirebilirsiniz.

Postacı Çanta Modelleri

Bu yıl ilgi toplayan modellerden bir tanesi de posta çantası modelleri oluyor. Çapraz bağlanabilme özelliği sayesinde taşımaya konfor getiren modellerde sapını kullanarak da taşıyabilmek mümkün. Rahatlığına ve konforuna düşkün bayanların tercih ettiği bu modeli kıyafetinize göre tercih edebiliyorsunuz.

Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantaları özellikle seyahat ve okullarda kullanımı kolaylaştırıyor. Kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra günlük kıyafetlerinizi de içerisinde taşıyabileceğiniz modellerde şık bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Anne kız ya da kız kardeşlerin ortaklaşa kullanabilecekleri sırt çantası modelleri her dönem olduğu gibi bu dönemde de ilgi topluyor.

Kova Çanta Modelleri

Kova çanta modellerinde kısa bir sap ile omuz çantasına benzer özelliği mevcut. Bürgülü bir yapıda olması ise çantanın kolay kullanımını artırıyor. Genç kızların ilgisini çeken bu model son dönemde de popüler çanta modelleri arasına girmeyi başarmıştır. Kova çantalar deri modellerinin yanı sıra süet modellere de sahip.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın


BİZE ULAŞIN