+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

NEDEN PROMOSYON ÇANTA?

NEDEN PROMOSYON ÇANTA?

Çanta bazı firmalar tarafından vazgeçilmez bir ürün olarak bilinir. Görselliğinin yanı sıra işlevselliği bakımından da dikkatleri çeken çantaların özellikle kadınlar üzerinde çok büyük bir etkisi söz konusudur. 

Çanta bazı firmalar tarafından vazgeçilmez bir ürün olarak bilinir. Görselliğinin yanı sıra işlevselliği bakımından da dikkatleri çeken çantaların özellikle kadınlar üzerinde çok büyük bir etkisi söz konusudur. Çanta bir insanı zengin göstermenin yanı sıra her türlü ihtiyaçlarının karşılanması konusunda da önemlidir. Bayanlar için çantaların bir aksesuar ürünü olmasından ziyade kıyafete uyum sağlayabilmesi açısından da oldukça değerlidir. her üründe olduğu gibi çantalarda da farklı modeller vardır ve bunlardan ilk akla gelen ise sırt çantaları gelmektedir.

ilginizi çekebilir : OKUL ÇANTASI

Sırt Çantaları

Sırt çantalarının en önemli özelliği tamamen işlevselliğe dayalı olmasıdır. Adından da anlaşılmış olacağı gibi sırta asılarak taşınabilen çantaların pratik ve kolay taşınabilme özelliği vardır. Günümüzde kadın ya da erkeklerin ortak kullanmış olduğu u modeller diğer çantalara göre çok fazla tercih nedenidir. Görüntü bakımından bakıldığında sıradan modellerin yanı sıra çok güzel tasarımlara da sahiptir. Promosyon çanta tercih eden herkes ilk olarak sırt çantasına yönelmiştir. Çünkü ne bir sektörle doğrudan alakalıdır. Ne de cinsiyet ayrımı söz konusudur. Siyah bir promosyon çantayı kadın ya da erkek rahatlıkla kullanabilir. Sizinde bu tür bir çanta üzerine firmanızın ismini, logosunu ya da iletişim bilgilerinizi yazdığınız zaman çok iyi bir reklam aracı olarak kullanabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi neden promosyon çanta sorusunun açık ve net yanıtı da buradan kaynaklanmaktadır.

Sırt çantaları her çeşit eşyanızı rahatlıkla taşıyabildiğiniz için oldukça kullanışlıdır. Kullanımın basit olması işlevselliğini de ön plana çıkarmıştır. Özellikle sporda tercih edilirken bunun dışında dışarıya çıktığınız her süreçte yanınızda taşıyabilirsiniz. Sıradan ve basit eşyaların dışında ihtiyacınız olan her türlü eşyaları da rahatlıkla taşıyabilmektedir. El çantalarına baktığımız zaman bu tür çantaların genelde kullanımları kısıtlı ve sınırlı olmuştur. Sırt çantasına göre dayanıklılığı daha az olduğundan dolayı el çantaları daha hafif işlerde kullanılmaktadır. Sırt çantaları farklı renk seçeneklerine sahiptir. Dolayısıyla burada kadın ya da erkek ayırdımı da tamamen renklerinden kaynaklı olur. Renk, şekil, desen ve bunun gibi farklı tasarımlar çantanın seçicisinin de ayırt edilmesini sağlamıştır.

Sırt çantalarında öncelik konfor olduğundan dolayı renkler koyu olarak tercih edilmiştir. Genelde siyah renkler tercih edilirken kullanıcısının sırtında daha rahat taşınabilmesi için ortopedik olarak tasarlanmıştır. Omuzdan tutuş ve bel desteğinin yanı sıra taşıma ağırlığı ne kadar fazla olursa olsun herhangi bir zorlukta yaşamazsınız. Sırt çantası içerisine kişisel eşyalarınızın yanı sıra günlük kıyafetler ya da okul eşyalarınızda rahatlıkla konulabilmektedir. Sırt çantaları farklı çeşit ve boyutlarda olabilmektedir. Küçük boyutta olduğu gibi orta ve büyük boy sırt çantaları da bulunmaktadır. Sırt çantalarında fiyatlar seçilecek olan çantanın büyüklüğüne göre farklılık gösterecektir. Bunun içinde promosyon çantalarda genelde standart bir ölçü kullanılmaktadır.  

Evrak Çantaları

Evrak çantası özelikle iş dünyasında kullanılan ve en çok tercih edilen çanta modelleri arasında yer almaktadır. Kullanıcısına vermiş olduğu rahatlıktan dolayı tercih edilirken promosyon çanta konusunda evrak çantalarının da çok fazla talep edildiğini söylemek gerekir. Evrak çantası, birtakım önemli evrakları içinde barındıran çantalardır. Evrakların dağınık halde kalmaması için önem teşkil eder. Genellikle iş adamları ve iş kadınları kullanır. Sürekli toplantılara katılan insanlar için vazgeçilmez bir unsurdur. Özellikle sunum yapan kişiler bu çantayı daha sık kullanırlar.

Firmanızın promosyon çanta ihtiyacında Gençler çanta olarak biz her zaman yanınızdayız ve bizimle iletişime geçtiğinizde en iyi çanta modellerini siz değerli tüketicilerimizle buluşturabiliriz. Firmanızın reklamını yaparken kesinlikle daha geniş kitleye sesinizi de duyurmuş olacaksınız.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN