+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

Promosyon Çanta İmalatı

Promosyon Çanta İmalatı

Promosyon çantalar Ham olan tela ya da bez çanta olmak üzere iki farklı türden oluşmaktadır. Uzun ömürlü ve doğal bir kullanım için ham olan bez çantalar öneriliyor. Bu çanta modelleri günümüzde birçok fuar etkinliğinde tercih edilmektedir. Günümüz şartlarında naylonların çevreyi yüksek oranda kirletmesinden ötürü Firmaların birçoğu reklam ve tanıtım amaçlı ve doğayı korumak amaçlı doğaya zarar vermeyen Promosyon çantaları kullanıyor. Ham olan bez çantaların üzerinde 4 farklı renkten baskı kullanılabilmektedir. Bunları Serigrafi baskı, folyo baskı, dijital baskı ve Emprime baskı uygulamalarıdır.

Okul Sırt Çantaları

Promosyon Çanta Nedir?

Promosyon çanta cümlesi direkt olarak sektörün kendi ifadesi olan bir cümledir. Genellikle çanta denildiği zaman akla ilk gelen şey özellikle kadınların yanından ayırmadığı aksesuarlar geliyor. Özellikle kadınların eşyalarını içine koyup rahatlıkla taşımasına olanak sağlıyor. Yalnızca kadınlar değil, erkeklerde özellikle sırt çantası taşıyıp önemli eşyalarını bu çantalarda muhafaza ediyor. Özellikle insanlara bu çantalar ilkokul çağlarında arkadaş oluyor ve hayatın her alanında insanların yanında oluyor. Bu yüzden çantalar kullanım biçimine göre kendi içerisinde kategorize edilerek, farklı şekillerde türlere ayrılmıştır.

Moda Sırt Çantaları

Promosyon Çantaların Kullanım Süresi

Promosyon çanta tercihinde bez çanta tercihinde bulunmanız durumunda bilmeniz gereken nokta, bu çantaların dikiş makineleriyle elde yapılıyor olmasıdır. Tela çanta modeline göre daha uzun olan bir kullanım ve taşıma gücüne sahip olan çanta modelidir. Ayrıca günümüzde büyük olan atölyelerde günlük olarak 15 20 bin adet bu çantadan üretilmektedir. Standart olarak üretilen bu bez çantalar 35×40 cm olarak imal edilir. Ayrıca acil baskılı olan çanta ihtiyaçlarında transfer baskı tercih etmek maliyeti düşürür ve daha hızlı üretilir.

Moda Sırt Çantaları

Promosyon Çanta Fiyatları Hakkında

Oldukça uygun fiyatlara satılan bu ürünler özelliklerine göre değişmektedir. Sizlere uygun özelliğe ve baskı tiplerine göre çantaların fiyatları ve kumaşları değişim gösterebilir. Ayrıca tavsiye olarak 140 gr / m Ham olan bir bez üzerine emprime baskı tercihinde bulunmanız daha yararlı olabilir. Emprime baskısıyla üretilen çantaları uzun bir süre boyunca solma ve silinme yaşamadan kullanabilirsiniz. Bu çanta modelleri aşınma ve yıkamalara karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Promosyon çantaların fiyatları modeline, ölçüsüne ve kumaşına göre değişim gösterir.

Promosyon Sırt Çantası

Promosyon alanında son yıllarda oldukça popülerleşen Trend yakalamış olan bez sırt çantaları baskılı ve baskısız olarak iki şekilde üretilmektedir. Ayrıca çocuklar ve gençler büzgülü olan sırt çantalarına daha çok ilgi gösterirler. Ayrıca birçok marka için oldukça yüksek bir reklam potansiyeli taşımaktadır.

Promosyon Laptop Çantası

Kanvas kumaşın içinde dikilmiş olan 3 kat astarla kanvas Laptop çantaları günümüzde oldukça cezbeden bir görünüme sahiptir. Ayrıca yeni nesil olan bu doğal ürünler sayesinde sizlerde kanvas kumaştan dikilmiş olan bu çantalara sahip olabilirsiniz. Baskısız olan çantalar alıp üzerlerine istediğiniz baskıları yapabilmeniz mümkündür.

Eczane Çantası

Eskiden eczane çantaları teladan yapılmaktaydı. Fakat günümüzde eczane çantaları pamuk ve bez kumaşlardan üretilmektedir. Ekonomik ve uzun ömürlü olan bu çantaları çevre dostu olan bilinçli firmalar tercih etmektedir.

Reklam Çantası

Reklam ve Promosyon için en iyi seçeneklerden biri kanvas çanta modelidir. Bu çanta modellerini uzun yıllardır kullanan birçok kişi bulunmaktadır. Günümüzde naylon ve tela çantaların uzun ömürlü olmadığı gerçeği aşikârdır. Bez ve kanvas çantalar reklam çantaları olarak tercih edildiğinde en az 7 8 yıllık bir ömre sahip olacakları bir gerçektir. Ayrıca fuar çantaları olarak da bu çantalar kullanılmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN