+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

TOPTAN ÇANTA SATIŞI

TOPTAN ÇANTA SATIŞI

Çantalardan bahsedildiğinde akla doğrudan gelen konu bayanlar için tasarlanmış aksesuar gelse de aslında çantaların farklı amaçlar için kullandığını biliyoruz. Bir çanta taşıma, saklama,

Çantalardan bahsedildiğinde akla doğrudan gelen konu bayanlar için tasarlanmış aksesuar gelse de aslında çantaların farklı amaçlar için kullandığını biliyoruz. Bir çanta taşıma, saklama, koruma gibi pek çok amaçla kullanılabilir. Bunun içinde çanta alırken ya da toptan çanta satışı yaparken öncelikli olarak amacına uygun olan çözümleri geliştirmek gerekir. Siz toptan çanta satışını eğer ki firmanın reklamını yapabilmesi amacıyla yapıyorsanız o zaman dikkat etmeniz gereken asıl nokta doğrudan tüketiciyi hedef almalı ve uygun fiyatlı seçeneklere yönelmelisiniz.

Çantaların farklı modellerde ve türlerde olduğunu belirttik. Bu amaçla isterseniz aşağıda çanta modelleri ile ilgili olarak merak ettiğiniz hususları başlıklar halinde belirtelim.

Toptan Kadın Çantası

Çanta kadınlar için her ne kadar ihtiyaç gibi algılanıyor olsa da aslında kıyafetinde bir tamamlayıcısıdır. Bunun için kadınlar kıyafetlerine göre çanta almayı tercih ederler. Bu da kadın çanta modellerinin sayısının ciddi anlamda genişlemesini sağlamıştır. Girilebilecek her ortam için uygun çanta üretimi yapılmış ve kadınların beğenisine sunulmuştur. Zarif şık ve gösterişli bir kadın çantasıyla özel bir geceye gidebilirsiniz lakin bir spora gidemezsiniz. Bunun için kadınların gardroplarına baktığımızda birden fazla çanta modelini görmek mümkündür. Siz öncelikli olarak çanta alacaksanız kendi tarzınıza uygun olan seçeneklere yönelmeli özellikle de vücut tipinize uygun olan bir modeli tercih etmelisiniz. Örneğin minyon ve kısa boylu biriyseniz büyük boy bir çanta sizin için doğru bir tercih olmayacaktır. Bu nedenle o tarz çantalar yerine daha küçük olan modelleri tercih etmelisiniz. Çantada aynı zamanda renklerde çok önemlidir. Kadınlar kıyafetlerine uygun olan renkleri tercih edeceğinden dolayı burada genellikle ortak renk siyahtan yana olmuştur.

Toptan Promosyon Çantalar

Promosyon bir markanın en önemli reklam araçlarının başında geliyor. Bunun için firmalar promosyon ürünleri tercih ederken çantalara her zaman önem vermişlerdir. Bunun içinde promosyon çanta siparişi verirken kalitesinden tutunda baskı tekniklerine varıncaya kadar hepsinin en iyisi olmasını tercih etmeniz gerekir. Promosyon çantanız ne kadar kaliteli olursa o kadar dayanıklı olacak ve bu da sizin tek bir sefer yaptığınız reklamla bile uzun yıllar kalıcılığınızı artırmanızı sağlayacaktır. Promosyon çantalarının amacı bellidir. Tüketicinin elinde daha uzun yollar kat etmesini sağlamak. Bu nedenle çanta imalatı sırasında mutlaka fonksiyonunun yüksek olmasını sağlamak durumundasınız.

ilginizi çekebilir : toptan makyaj çantası imalatçıları

Pazar ve Market Çantaları

Eskiden marketler çantaları bedava verdikleri için firmalar bu konu üzerinde çok fazla durmazlar ve sadece iletişim bilgilerinin olmasına özen gösterirler. Şimdi ise çantaların parayla satıldığını biliyoruz ve bunun içinde yeni yılla birlikte bastıracağınız promosyon çanta modellerinde daha fazla tüketiciye ulaşabilir ve kaliteli bir çanta yaptırmanız durumunda da her ortamda çanta taşınmasını sağlatabilirsiniz. İnsanlar çarşıya ve pazara giderken para ödememek için evlerindeki kaliteli çantaları alıyorlar. Dolayısıyla siz firmanızın bilgilerinin olduğu baskılı model bir çantayı bastırdığınızda insanlar sizin çantanızı alacak ve bu şekilde alışverişe çıkacaklardır. Bu da sizin markanızın çarşıda, pazarda her zaman görünür olması demek olur. Reklam her sektör için çok önemli bir konudur ve reklamın en uygun hali de promosyon çantalar olarak altı çizilebilir.

 

Gençler Çanta olarak biz üretimini yaptığımız tüm çanta modellerinde her zaman en iyisi olması için çalıştık ve bunu için modern ve teknolojik cihazlar kullanarak üretim sağladık. Firmamız çanta üretimi konusunda Türkiye’de hizmet veren en güçlü markaların başında gelir. Yalnızca Türkiye değil dünyanın pek çok ülkesine pazarladığımız çantalarımızla uygun fiyatı kaliteyle buluştururuz.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN