+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

2021 Sırt Çantası Fikirleri

2021 Sırt Çantası Fikirleri

2021 sırt çantası modasında nelere dikkat etmeli? Sırt çantası seçimi yaparken nelere dikkat edilmeli ve hangi sırt çantası modellerini tercih etmeli? Gibi sorulara yanıt olarak yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantaları kullanım amaçlarına göre, hacimlerine göre, sırt çantalarının desteklerinin olmasına göre birçok gruba ayrılmaktadır. Sırt çantalarıyla gezmeyi seven kişiler kendilerine kullanışlı ve ucuz olan çantaları arasalar dahi bazı ucuz çantalar isteklerinizi karşılayamayabilir. Gezi amacıyla kullanılan sırt çantalarının sırt desteğinin bulunması ve en az 30 kiloya kadar ağırlık taşıyabilmesi oldukça önemlidir. Bunun temel sebebi ise gezdiğiniz zaman oldukça fazla eşya taşıma şansının bizlere sunulması ve sırtımızın ağrımamasıdır. Ayrıca sırt çantalarının kendi ağırlıkları da önemli unsurlardan biridir. Çantaların hafif ve ergonomik olması gezerken yarattığı konfor açısından son derece önem arz etmektedir. Sırtınızda ağır yük hissettirmeyen, sizlere destek olan ve modelini beğendiğiniz bir çanta tercihi yapmalısınız.

Fudela Çapraz Askılı Rahat Günlük Kullanım Omuz Çantası Krem

Forclaz Trekking Sırt Çantaları

Birçok önemli spor markasında bulabileceğiniz bu çanta modeli birçok özellik barındırmaktadır. 50 litrelik bir hacme sahip olan Forclaz Trekking sırt çantası içine uyku tulumu, matınızı ve çadırınızı koyabilirsiniz. Ayrıca bu çantaların alt ve üst kayışları bulunmaktadır. Bu çanların içinde uzun bir süre gezmenize yetecek kadar eşya bırakıp geziyi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Sırt destekleri ve askıları boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Sırt çantası seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken her şey bu çantanın içinde toplanabilir. Fiyat ve performans ilişkisi bakımından oldukça mantıklı seçeneklerden biridir. Ayrıca bu çanta modellerinin birçok renk alternatifi de mevcuttur. Dış tasarımı ve kullanım işlevleri bir araya geldiği zaman bir hayli tercih edilmesi gereken bir çanta olduğunu gösteriyor.

ilginizi çekebilir : promosyon çanta imalatı 

Loap Ventro Trekking Sırt Çantası

Bu çanta modeli kullanışlı ve uzun ömürlü bir modeldir. 41 litre hacme sahipir. Sırt desteği ayarlanabilir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca askılarının önünde bulunan klipslerinden dolayı göğüs ve bel bölgesinden destekleyip ağırlık dağılımını isteklerinize göre ayarlamanız mümkündür. Özellikle uzun yürüyüşlerin yapıldığı gezilerde bu klipsler oldukça büyük önem arz eder. Fiyat bakımından uygun fiyatlı çanta modelleri arasında yer alan bu modeller dayanıklılığı sayesinde birçok çanta modelinden daha çok ön plana çıkmaktadır. İki farklı renk seçeneği bulunan bu çanta modelinden istediğinizi seçebilirsiniz. Renk modelleri ise kırmızı ve siyahtır.

promosyon pembe sırt çantası

Easyfit Trekking Sırt Çantası

Zorlu arazilerde yapılan kısa yürüyüşler için tasarlanmış bu çanta modeli sırtını oldukça iyi bir şekilde desteklemektedir. Ayrıca krem ve mavi renkleriyle oldukça iyi bir görüntü sağlamaktadır. Bu çanta 50 litrelik bir hacme sahiptir. Dikiş ve kumaş sağlamlığıyla 10 yıl garantiye sahip olan bir modeldir. 1,75 ağırlığa sahip olan bu çanta işlevsel çanta modelleri arasında yer almaktadır.

Evolite Trump 45 Litrelik Sırt Çantası

Kısa mesafeli gezilerde sizlere oldukça iyi eşlik eden çanta modellerinden biridir. Diğer birçok çantada bulunan sırt destekleri Evolite trump modelinde yoktur. Mat ve yağmurluğu çadırı takmak için kayışları olan çanta düşük bütçeye uygun seçeneklerden biridir. Gri ve mavi renklerle tasarlan bu çanta modeli oldukça şık bir görünüme sahiptir.

Moda Sırt Çantaları

Asker Çantası

Dağcıların kullandığı çanta modellerinden biri olan asker çantası kamuflaj desenlerinde sahiptir. Askerlerin kullandığı çantalardan feyz alarak tasarlanan bir modeldir. Birçok cebi bulunur. Ayrıca yolculuklarınızda sizlere birçok avantaj sağlar ve sırt desteği sayesinde yükünüzü hafifletir. Bu çanta modelinin fiyatları ise hacmine göre değişim gösterir. Uygun fiyatlı çanta modelleri arasında yer alıyor.

ilginizi çekebilir :2021 Kadın Çanta Modası

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN