+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

BAYAN ÇANTA MODELLERİ KOMBİN ÖNERİLERİ

BAYAN ÇANTA MODELLERİ KOMBİN ÖNERİLERİ

Çantalar kadınların giyim tarzları üzerinde önemli bir yere sahiptir. Tutarlı bir şekilde çantanızı kombinlediğiniz zaman görünüm açısından da oldukça başarılı olan bir tercih yapabilirsiniz.

Çantalar kadınların giyim tarzları üzerinde önemli bir yere sahiptir. Tutarlı bir şekilde çantanızı kombinlediğiniz zaman görünüm açısından da oldukça başarılı olan bir tercih yapabilirsiniz. Giyim tarzınızın ne olduğunun önemi yoktur bunun içinde mutlaka şık ve çekici bir çanta sahibi olmanız gerekir. Bunun içinde dikkat etmeniz gereken husus doğru parçaları doğru yerde kullanmak gerekir.

Çanta Nasıl Kombinlenir?

Kadınlar her zaman iddialı ve gösterişi olan bir kombin yapmayı hedefler. Bunun içinde çanta tasarımı oldukça önemlidir. Desenli ve baskılı çantalar yeniliklere açık bir tarzı kucaklayan model haline getirilirken zıtlıklarla kombinlenmiş olan bir tarzda görünümü istediğiniz hale getirmenizi sağlayacaktır.  Çanta kombini yaparken spor bir tarz tercih ettiğiniz de isterseniz vahşi yaşama bir gönderme yapabilirsiniz. Ancak modelin yanlış yorumlanmış olması da kombinin başarısız olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle şık bir görünüm bir anlamda çantanın da tasarımına bağlıdır.

Sırt Çantası Modelleri

Özellikle spor kıyafetlerinizde tercihinizi yaparken salaş kesimleri ön plana almak gerekiyor. Çünkü bu sayede zarif bir görünüm elde etmiş olursunuz. Bazı bayanlar çanta modellerinde klasikten yana tercih kullanırlar ancak böyle durumlarda bol aksesuar ve ışıltılı bir çanta gece kıyafetleriyle daha uyumlu olacaktır. Sade yalın spor bir çanta ise daha çok gündelik yaşam için uygun olacaktır. Bazı çantalarda vardır ki onlar hem klasik hem de spor kombinlerle desteklenebilir ve özellikle bu tür çantalar bayanların kurtarıcısı olarak kabul edilmişlerdir.

İlginizi Çekebilir : Çanta İmalatı

Sadelikten Vazgeçemeyenler

Dikkat çeken bir stil ortaya koymanın altın kuralı sadeliktir. Sade çanta modellerinde ideal olan boyut büyük olandır. İster kolunuzda, ister omzunuzda isterseniz sırtınızda taşıyın büyüdükçe detaylardan kurtulmanız gerekir. Çünkü bu göz yorgunluğunu da ortadan kaldıracaktır.

Sitemiz üzerinde sizin için derlediğimiz ve satışını yaptığımız birçok çanta türü vardır. İçinden kendiniz için en ideal olanı seçebilir ve satın alabilirsiniz.

Çantanın moda trendleri içerisinde her zaman özel bir yeri olmuş ve olmaya da devam edecektir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın


BİZE ULAŞIN