+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

ÇANTA İLE KIYAFET NASIL KOMBİN EDİLİR?

ÇANTA İLE KIYAFET NASIL KOMBİN EDİLİR?

Bir kadın nasıl giyinmesi gerektiğini çözebilmesi için öncelikli olarak vücudunu tanıması gerekiyor. Ancak vücudunu tanıdıktan sonra kıyafet seçini yapabilir.

Bir kadın nasıl giyinmesi gerektiğini çözebilmesi için öncelikli olarak vücudunu tanıması gerekiyor. Ancak vücudunu tanıdıktan sonra kıyafet seçini yapabilir. Giyinmenin püf noktası olan bu durum vücudu için uygun kıyafeti bulmakla sonuçlanacaktır. Kıyafet kombini yapmak sanıldığı kadar kolay değildir. Kullanacağınız aksesuarlarınızdan tutun da ayakkabı seçiminize varıncaya kadar bir bütünü ele almak zorundasınız. Belki de erkekleri kıyafet seçiminde mutlu yapan en önemli özellik budur. Çünkü erkek için kıyafet seçiminde bir tişört ve bir pantolon yeterli olabilecektir. Kadınlarda ise takı seçiminden yüzüklerine varıncaya kadar her şey önemlidir.

Biz de bu yazımızda kıyafet seçiminde çantanın nasıl kombinlenmesi gerektiğini anlatalım istedik.

Çanta seçiminde tercih yapmadan önce mutlaka trendleri incelemek gerekiyor. Çünkü bir gece kıyafetiyle tercih edeceğiniz çanta ile günlük için tercih edeceğiniz çantanın binlerce modeli mevcut. Amacınız ne olursa olsun trendler arasında göz gezdirdiğinizde çantalar hakkında da bilginiz artmış olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Toptan çanta istanbul

Bu yazın çanta trendlerine baktığımız zaman ise daha renkli ve kutu çantaların ön planda olduğunu görüyoruz. Diğer trendde ise torba çantalar mevcut. Özellikle sonbahar için büyük boy torba çantaların trenler arasında yer alacağı da düşünülüyor. Bunun için tercihinizi yaparken geleceğe yönelik hareket etmeniz sizi ekonomik kılabilecektir.

Uzun askılı çanta modelleri ise çapraz takılarak farklı bir trend oluşturulabiliyor. Uyumlu giyinmeyi seviyorsanız o zaman öne çıkan parçaları takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Çanta İle Ayakkabı Uyumu

Çantanızı almaya gittiğiniz zaman ilk düşünmeniz gereken ayakkabılarınız olmalı. Çünkü kıyafet seçiminde alternatifiniz çok olabilir ancak ayakkabı tercihinizde evinizdekiyle yetinmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun için alışık olduğunuz ayakkabıya göre çantaları tercih etmenizde fayda var. Çanta ve ayakkabı renklerinde desenlerin uyumlu önemlidir. Birbirine yakın renkler ve desenler tercih etmeniz kombini bütünlemenizi sağlayacaktır.

Çanta İle Eşleşen Kıyafet Deseni Seçimi

Çantanız ile eşleşen kıyafet desenleri de önemli ancak burada tercih yaparken birbirini tamamlayıcı değil daha zıt tercihler yapılabilir. Bu sayede zıt geçişleri kullanarak daha şık bir hale dönüşebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN