+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

Çanta ve Ayakkabı Kombini Nasıl Olmalı?

Çanta ve Ayakkabı Kombini Nasıl Olmalı?

Çanta, ayakkabı ile birlikte kadınların en vazgeçilmez parçalarıdır. Modaya ilgisi olan tüm kadınların dolaplarında birbirinden farklı çanta ve bu çantaların renklerine uyumlu birçok ayakkabı bulunur. Kadınların alışveriş tutkusu sorgulanamaz. Tartışılamaz. Kadınlar alışveriş yaparken en çok bütçeyi çanta ve ayakkabıya ayırırlar. Bu yüzden kadınlar şıklığı bir bütün olarak görürler. Bu yüzden doğru kombin ile tarzlarına en uygun çanta ve ayakkabıları tercih ederler.

‘’ KADINLAR İÇİN AYAKKABI VE ÇANTA YERİ ASLA DOLDURULAMAYACAK EN ÖNEMLİ İKİ UNSURDUR.’’

Ayakkabı ve çanta seçimi yapmadan önce kadınların dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biri modellerin birbirleriyle uyum içerisinde olmasıdır. Kombinlerin ön plana çıkması için kullanılan aksesuarların en önemlisi çantalardır. Çantalar tüm kadınların vazgeçilmezidir. Markalar kadınların bu tutkusunu bildikleri için koleksiyonlarında sürekli ayakkabı ve çanta uyumu konusunda titiz davranırlar. Genel moda algısında da çanta ve ayakkabılar aynı renk ve tonlardan oluşmalıdır.

Bazen de aynı renk olabilir. Fakat aynı tona sahip olmazlar. Önemli olan kombinin eksizsiz olması ve uyum sağlamasıdır. Ayrıca çanta ve ayakkabılar bazen farklı desenlere de sahip olabilir. Renk ve desen aslında kişisel zevklere göre değişir. Bu yüzden çanta ve ayakkabı konusunda tarzınıza en uygun bulduğunuzu seçin.

ilginizi çekebilir : Promosyon Çanta İmalatı

Ayakkabı ve Çanta Birbirini Tamamlamalı!

Binlerce model arasından iyi bir şekilde gözlemleyip kıyafetlerinizi seçtiniz, diyelim. Fakat eksik kalan bir şeyler var. Evet, evet, çanta ve ayakkabının elbiseye uyumlu olması. Aslında elbiseleriniz silik durabilir. Fakat çanta ve ayakkabı kombini sayesinde dikkat çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Moda dünyasında en çok konuşulan iki konu çanta ve ayakkabı kombini.

Parçalar uyum sağlama konusunda farklı olabilir. Aynı olma algısı moda dünyasında tarihin tozlu sayfalarına karıştı. Kadınların en önem verdiği konular arasında olan çanta özellikle mevsimsel özelliklere göre alternatifi bulunması gereken parçalardır. Bu yüzden çanta seçimi yaparken dikkat etmelisiniz. Aynı durum ayakkabıda da geçerlidir. Parçaların birbirine uyumlu olması ve mevsimine göre seçilmesi son derece önemlidir.

Örneğin; yaz mevsiminde siyah deri çanta ve siyah bot giymek absürt kaçabilir. Bu yüzden kıyafet seçimi yapmadan önce çanta ve ayakkabı kombini ayarlayıp, daha sonra kıyafetlerinizi seçiniz. Sizlere bu yazımızda ayakkabı ve çanta kombini hakkında bilgiler verdik daha fazla bilgi almak için bizimle bizi takip edin.

daha fazası için : https://genclercanta.com

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın


BİZE ULAŞIN