+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

Dünya Markaları Çanta Modellerinde Yeni Trendler Oluşturuyor!

Dünya Markaları Çanta Modellerinde Yeni Trendler Oluşturuyor!

Popülerliğini her zaman üst seviyede tutan ve daima kaliteli ve şık çantalar oluşturan birçok dünyaca ünlü çanta markası birçok kadının vazgeçilmezi haline gelmiş ve her geçen gün çanta modellerinde trendleri değiştirmeye devam ediyorlar. Dünya markaları bu yıl çanta modellerinde yeni Trendler oluşturuyor ve farklı tasarımlarıyla moda tutkunlarını çılgına çeviriyorlar, Yeni çanta modelleri ve klasik tasarımların ön plana çıkacağı bu yıl birçok marka farklı tasarımlara imza atıyor. Büyük markaların zamansız tasarımlar oluşturması, çanta modellerinde rekabetin artmasına sebep oluyor. Dünyaca ünlü çanta markaları sadece görüntü açısından değil, kalite anlamında da birçok avantaj sağlamaktadır. Dünya çapında en çok bilinen ve tanınan çanta markaları sezonlarda tasarım ve moda trendlerine yön vermenin dışında oldukça kaliteli malzemeleri, her zaman ilgi gören tasarımları, prestijli imaj yaratmaları bakımından, birbirinden farklı ülkelerde olan mağazalarıyla mükemmel satış deneyimi sunmaları sonrasında, oldukça kaliteli hizmetleriyle ve 2.el piyasalarında da oldukça fazla ilgi görmelerinden ötürü lüks kategorilerinde konumlanıyorlar.

ilginizi çekebilir : 2021 Sonbahar Yaz Çanta Trendleri

Hiçbir Zaman Kalitesini Bozmayan ve Popülerliğini Kaybetmeyen Çanta Markaları

Dünya çapında birçok çanta markası vardır. Bu markalar her yıl binlerce hatta yüzbinlerce çanta üretimi yapar. Birçok markanın amacı toplu ve seri üretim yaparak yüzbinlerce çanta satışı gerçekleştirmektir. Fakat bazı dünyaca ünlü çanta markaları çok yüksek sayıda üretim yapmazlar. Bu markaların ürünlerini almak bir ayrıcalıktır. Ürünlerini sınırlı sayıda üretirler. Sınırlı sayılarda üretilen bu ürünler, bu markaları tercih eden kişilere oldukça astronomik fiyatlara sahip çantalar üretseler bile daha cazip gelir. Çünkü bu markaları tercih edenlerde biliyorlar ki, kalite asla ucuz değildir. Kaliteli ürünler her yerde bulunmaz. Bu yüzden bu markaların dünyaca ünlü markalar diye başlayarak hitap almaları kaliteli ürünlerinin benzersiz olmalarından kaynaklanmaktadır.

Calvin Klein

Chanel

Gucci

Guess

Alexander McQueen

Dior

Kipling

Louis Vuitton

Micheal Kors

Herschel

Dolce&Gabbana

Prada

Gibi dünya markaları çanta üretimi konusunda benzersiz ürünleri tasarladıkları için dünyanın en büyük ve en kaliteli çanta markaları olarak kabul edilirler. Moda dünyasında kendini kanıtlamış olan bu markalar oldukça önemli tasarımlara imza atarken birçok moda tutkunun resmen kendine âşık ediyor. Bu markalar tarafından üretilen çantaların etiket olarak aynısı yapılabilse de ürün kalitesi olarak aynısının yapılması mümkün değildir. Bu markaların tasarladığı ürünler kalite anlamında eşsiz olduklarından imitasyon ürünler anında kendini belli ediyor.

Günümüzde bu sıraladığımız markaların birbirinden farklı ürünlerini elbette bulmak mümkündür. Fakat kalitesinin düşük olmasından ve sahte olmasından kendini belli eden ürünler paranızın çöpe gitmesine sebep olabilir. Çünkü sıralamış olduğumuz bu markaların ürünleri oldukça geniş kitlelere hitap ediyor. Bu sebepten ötürü de bahsettiğimiz markaların ürünleri oldukça yüksek fiyatlara satılmaktadır. Yani demem o ki Prada markasının lisanslı ürünlerini 100 200 TL’ye bulmanız mümkün değildir. Prada markasına ait bir çanta ürünü en az 3 ile 4 bin TL’den başlayıp 100 bin liraya kadar gidebilir.

ilginizi çekebilir : 2021 Sırt Çantası Fikirleri

Bu yüzden, yukarıda sıraladığımız markaların ürünlerini sadece kendi mağazalarından almanızı öneririz. Çünkü dışarıdan aldığınız ürünlerin birçoğu %99,9 sahte ve imitasyon ürünlerdir. Bu yüzden paralarınızı sahte ürünlere harcayıp ziyan etmeyiniz. İmitasyon ürün kullanmak sizlere hem maddi olarak, hem de sağlık anlamında zarar verir. Bunun sebebi ise ürünlerinin kumaşı kanserojen madde içerebilir. Bu da sağlığınızı risk altına atmanız anlamını taşıyor.

 

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN