+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

KURUMSAL ÇANTA İMALATÇISI – GENÇLER ÇANTA

KURUMSAL ÇANTA İMALATÇISI – GENÇLER ÇANTA

Kurumsal çanta imalatçısı olan gençler çanta her zevk ve ihtiyacı göz önünde bulundurarak birbirinden şık ve kullanışlı çanta üretmeye devam etmektedir. 

Kurumsal Çanta İmalatçısı

Kurumsal çanta imalatçısı olan gençler çanta her zevk ve ihtiyacı göz önünde bulundurarak birbirinden şık ve kullanışlı çanta üretmeye devam etmektedir. Çantaya birçok alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle bayanlar için çanta vazgeçilemeyen bir unsur olarak bilinmektedir. Çanta tasarımlarımızı yaparken yılın moda olan tarzını en güzel şekilde ürünlerimize yansıtmaktayız. Seri olarak yapmakta olduğumuz üretimlerimizi kişiye özel olarak da sürdürmekteyiz. Yani sipariş üzerine istenilen renk ve modelde çanta üretimi yapmaktayız. Tasarımlarımızı yaparken mevsimler ve kişilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurduğumuz unsurlar arasında yer almaktadır. Kullanıldığı yere göre birçok farklı amaca ve ihtiyaca cevap verebilecek çantalar tasarlamaktayız.

Seyahat çantaları 

Çok farklı renk ve çeşitte tasarladığımız seyahat çantaları kişiye eşyalarını rahatlıkla taşıyabilme olanağı sunmaktadır. Bu çantalara valiz ve bavulda diyebiliriz. İstenilen boyut ve modelde üretilen seyahat çantaları özellikle tatile giderken eşyaların düzenli olarak taşınmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle son yıllarda kolay taşınabilmesi için tekerlekli şekilde tasarlanan seyahat çantaları çok fazla eşyayı kolayca zorlanmadan taşıma kolaylığı sunmaktadır.

Günlük Çantalar

Hava şartları ve mevsimlerin etkisini göz önünde bulundurarak tasarladığımız günlük çantalar kişinin zevk ve tercihine göre elde taşınabilen ya da omuza asılabilecek özellikte tasarlanmaktadır. Fermuarlı ya da çıt çıt ile kapatılan günlük çantalar kişinin günlük hayatta kullandığı ve yanında gerekli olan eşyaları taşıma imkânı bulduğu çantalardır.

Plaj çantaları 

Genellikle yaz aylarında ihtiyaç duyulan plaj çantalarının tasarımında dikkat edilen en önemli faktör su ve kum geçirmeyecek özellikte olmasıdır. Plaj çantalarının ihtiyacı en güzel şekilde karşılayabilmesi için boyutunun plajda ihtiyaç duyulabilecek bütün malzemeleri içine rahatlıkla yerleştirebilecek şekilde ayarlanmasıdır. Plaj havlusu, güneş kremi, plaj terliği ve gerekli olan bütün malzemeleri düzenli olarak içine yerleştirebileceğiniz plaj çantaları üretmekteyiz. Her zevk ve ihtiyaca cevap verebilecek özelliklere sahip olan plaj çantaları her yıl yenilenen modelleri ile kullanıcısına sunulmaktadır.

Okul Çantaları 

En fazla ihtiyaç duyulan çantalardan biri olan okul çantaları yıl içerisinde en fazla sattığımız çanta türüdür. Okul çantalarının tasarımında esas aldığımız unsur sağlığa uygun olmasıdır. Bel ve sırt bölgesine rahatsızlık oluşturmayacak şekilde tasarlanan okul çantaları hafif ve kullanımı kolay olacak hale getirilmiştir. Çocukların zevk ve tercihleri gözetilerek çeşitli baskılar ile tasarlanan okul çantaları çok fazla bölüme sahip olduğundan dolayı kitap, defter ve benzeri okul gereçlerinin düzenli bir şekilde yerleştirilmesine olanak sunmaktadır.  

Evrak Çantaları

İş hayatında çalışanların işlerini kolaylaştıran evrak çantaları, değerli evrakların ve gerekli olan dosyaların rahat ve düzenli olarak taşınabilmesi amacıyla tasarlanmaktadır. Zevk ve tercihlere göre fermuarlı ya da düğmeli olarak tasarlanan evrak çantalarında genellikle siyah, kahve ve lacivert gibi koyu renkler kullanılmaktadır. Çok farklı model ve tarzda tasarlamış olduğumuz evrak çantalarında düzeni sağlamak için yeterli sayıda bölmeden oluşur. Böylelikle evraklarınızı derli toplu olarak yerleştirebileceğiniz gibi evraklara istediğiniz zaman ulaşabilmeniz de kolaylaşacaktır.

Gençler Çanta 

Ülkemizde kurumsal çanta imalatı yapan firmalar arasında saygın bir yere sahip olan gençler çanta kalite ve şıklığı bir arada sunan çanta üretimine devam etmektedir. Yıllar boyunca her türlü zevk ve tercihe cevap verebilecek ölçüde ve istenilen boyut ve modelde seri bir şekilde çanta imalatı yapmakta olan firmamız modern çağın gerektirdiği yenilik ve değişiklikleri yakından takip ederek yoluna devam etmektedir. Sizde istediğiniz şıklığa ve kaliteye sahip olan çantaları toptan sipariş etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN