+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

PROMOSYON ÇANTA FİYATLARI

PROMOSYON ÇANTA FİYATLARI

Firmalar reklam için büyük bütçeler ayırması gerekiyor çünkü ancak bu şekilde marka bilinirliğini sağlayabileceklerine inanıyorlar. Oysaki bir markayı tanıtmak ve o markayı konuşturmak sadece büyük paralar vererek televizyon karşısına geçmeyi gerektirmiyor. Doğru adımları attığınız zaman bir markayı tanıtabilmenin çok daha başka yollarının olduğunu da bilmek gerekiyor.

Firmalar reklam için büyük bütçeler ayırması gerekiyor çünkü ancak bu şekilde marka bilinirliğini sağlayabileceklerine inanıyorlar. Oysaki bir markayı tanıtmak ve o markayı konuşturmak sadece büyük paralar vererek televizyon karşısına geçmeyi gerektirmiyor. Doğru adımları attığınız zaman bir markayı tanıtabilmenin çok daha başka yollarının olduğunu da bilmek gerekiyor. İşte bu makalemizi siz değerli takipçi ve müşterilerimiz için bu konuya dikkat çekmek adına hazırladık. Aşağıda size promosyon çantalar hakkında bilgiler verip bu çantaların fiyatlarından bahsedelim istedik. Böylelikle marka bilincini çok daha uygun fiyatlarla yapabileceğiniz konusunda fikir sahibi olacaksınız. Öncelikli olarak promosyon çanta ne demektir? Bu konu hakkında kısa bir açıklama yaparak başlayalım.

Promosyon Çanta Nedir?

Promosyon çantalar bez ya da tela çantalar şeklinde iki farklı materyallerden meydana gelir. Doğal olan bu çantalar uzun süre boyunca kullanılabilmek için tasarlanmıştır. Eğer ki standart bir promosyon çantadan daha uzun ömürlü olsun istiyorsanız o zaman tercihiniz bez çantadan yana olmalıdır. Bu tür çantalar fuar ya da benzer etkinliklerde kullanılırlar. Naylon poşetler genel anlamda çevre ve insan sağlığına zarar vermiş olduğundan dolayı devlet tarafından da ücretsiz olarak verilmesi yasaklanmış kullanımı azaltmak maksadıyla parayla satılması kararı alınmıştır. Bunun üzerine bu yılın sonuna doğru naylon poşet kullanımında önemli ölçüde düşüş olmuştur. Pek çok firma naylon poşet yerine bez çanta satışı yaparak müşterilerinin uzun süreli kullanımını sağladıkları gibi aynı zamanda firmalarının tanıtımını da daha etkili bir şekilde yapabiliyorlar. Promosyon çantalar ise her türlü sektörün kullanımına uygun olarak üretilmiş ve ücretsiz bir şekilde kullanıcısına dağıtılmak için tasarlanmıştır. Promosyon çantalar sayesinde markalar kendi reklamlarını çok daha etkili ve uzun ömürlü olarak yapmış olurlar. bu da tek bir ücret ödeyerek daha ekonomik reklam yapmak anlamına gelecektir.

Firmaların uzun süreli reklam aracı olarak tercih ettikleri bu çantalar sayesinde hem de doğayı korumuş oluyorlar. Doğa dostu olarak tanımlanmış olan promosyon çantalarda farklı renkler ve modeller kullanılabilir. Model ve renk seçeneği tamamen müşteriden gelen talebe göre belirlenir. Her markanın kendisine ait olan renkleri vardır. bu renklerle birlikte firmanızın logosunun basılı olduğu bir promosyon çanta sektör ne olursa olsun mutlaka etkili bir reklam aracı olacaktır.

Promosyon çantalar özellikle yeni yılla birlikte daha fazla kendisini göstermeye başlarlar. Firmalar reklam çalışmalarına hız vermek için daha hareketli zamanları seçerler ve bu hareketli zamanlar içerisinde yenileniyoruz, yenilendik, yeni bir başlangıç gibi çeşitli sloganlarla müşterilerinin dikkatlerini kendi üzerlerine çekmeye çalışırlar. Promosyon diğer bir adıyla eşantiyon olarak da geçer. Eşantiyon ürünleri parayla satılmaz doğrudan kitlenize teslim edilmek üzere üretilmiştir. Kullanıcı çantanızı aldıktan sonra uzun yıllar boyunca kullanacağı içinde sürekli olarak elinde olacaktır. Bir insanın elinde olan çanta en iyi reklam aracı olarak değerlendirilebilir. Gittiğiniz, gezdiğiniz yolda daha fazla insan tarafından görünür ve fark edilir olmak ise her markanın talep edeceği bir durumdur.

Girişte de bahsettiğimiz gibi reklam yapabilmek için illa televizyon ya da radyoda adınızın geçmiş olması gerekmiyor. Müşterilerinize kendi logonuz ve markanızın adıyla yaptığınız sunumlar bir başkaları için her zaman çok daha cazip olacaktır. Sadece çantanızdan etkilendiği için sizden alışveriş yapacak olan kişi sayısının çok fazla olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Biz gençler çanta olarak üretim ve tasarımını yaptığımız tüm çanta modellerinde en iyisi olabilmesi için elimizden geleni yaparız. Model onaylanmadan baskıya girilmez model onaylandıktan sonra en son model baskı makineleri kullanılarak çantaların baskı işlemleri tamamlanır. Baskı sonrasında çantalarınızda kalite hatası kesinlikle olmaz.

——–

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN