+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

2021 Çanta Fiyatları

2021 Çanta Fiyatları

Kadın stilinin en büyük tamamlayıcısı ve kadın dolaplarının ölümsüz eseri ve yıldız parçası çantalardır. Çanta kadınların sürekli olarak yatırım yapmaya elverişli ürünlerden biridir. Giysiler ve ayakkabıların bazı zamanlarda yetersiz kalmasından ötürü çantalar günü her daim kurtarmaya devam etmişlerdir. Lüks ve ihtişamlı çantalar her geçen gün değerini korumaya devam etmekte ve yıllar geçtikçe değerlenme eğilimini arttırmaya devam etmektedir. Tasarımcılar için eğer söz konusu çanta ise bu konuda modeller ve kalıplar bakımından tasarımcılar her zaman geleneksel bir yol seyretmemektedirler. Baskı, doku, kayış gibi detaylarıyla 2021 Trendlerinde yepyeni çanta modellerini vitrinlerde görmeye devam edeceğiz. Stil tamamlamakla kalmayıp görüntüye hareket katan eşsiz çantalara büyük markalar imza atmaya devam ediyorlar.

Yenilikçi ve cesur tasarımlarıyla bu yıl yeni çantalar iddialı fiyatlarıyla karşımıza çıkacak gibi duruyor. Çantalar kadınların hayatında her zaman önemli bir yere sahip olmuştur. Sadece stil tamamlamak için değil aynı zamanda kadınların hayatını kolaylaştırmak için sembol aksesuarlardan biri haline gelmiştir. Her kadın giyime ve ayakkabıya önem vermeyebilir. Fakat her kadın çantasına ciddi derecede önem vermektedir. Bugünlerde geometrik tasarımlar ve moda haftalarına baktığımız zaman ilginç ve fütüristik çanta modellerine rastlayabiliyoruz. Moda uzmanları 2021 çanta fiyatları konusunda birçok gazete ve internet sitesinin köşe yazısında bilgiler vermeye devam ediyorlar.

Çekçekli Seyahat Spor Çantası
 

İlginç Çanta Modelleri

2021 yılında çanta modasındaki hareketliliği 2020’nin yaz sonunda hissetmeye başlamıştık. 2020 yılının sonbahar kreasyonlarında 2021 çanta modasının oldukça hareketli ve bol alternatifli olduğuna tüm moda severler olarak emindik. Bugün baktığımızda 2021 yılında birçok çanta modeli ve farklı tasarımlara gözlerimizle şahit oluyoruz. Gucci, Prada gibi birçok büyük markanın yaptığı defilelerde ilginç çanta modellerini gördük. Özellikle Dior markasının farklı tasarımlarıyla çoğu kez ağzımız açık ve hayranlıkla benzersiz tasarımları sadece izledik. Mavi tonlarında çanta üretimiyle Marc Jacobs üretimi çantalara hayranlıkla baktık. Son zamanlarda tote çantalar 2021 yılına damgasını vuran çanta modellerinden biridir. Özellikle sonbahar kış Trendlerinde bu çantalar popüler olacak gibi duruyor.

Tote çanta modellerinin en ilginç tasarımlarından biride Fendi tarafından yapıldı. Farklı renk ve desenlerde üretilen çanta modelleri birçok moda sever tarafından oldukça fazla ilgi gördü. Uzun yıllardır Tote çanta modelleri her zaman tercih edilen çanta modelleri arasında yer alıyor. Birçok marka tarafından farklı renk ve desenlerde üretilen çanta modellerinden olan tote çantalar oldukça başarılı ve ilgi gören çanta modellerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Birçok markanın mağazasında bu çanta modelinin farklı varyasyonlarını görmeniz mümkün.

toptan çanta
 

 

Zincirli Çanta Modelleri

Lüks ve ihtişamlı bir görüntü yakalamak isteyen kadınların tercihlerinden biri olan zincirli çanta modelleri son zamanlarda oldukça fazla ilgi görmeye başladı. Ön planda olan ve modanın her alanında tercih edilen bu çanta modelleri tüm markalar tarafından üretilmeye devam ediyor. Birçok moda severin dolabına baktığınız zaman görebileceğiniz çanta modelleri arasında yer alan çanta modellerinden biridir. Özellikle büyük markaların vitrinlerinde sıkça rastlayabileceğiniz en çok tercih edilen çantalardan biridir.

İlginizi çekebilir : DOĞRU SIRT ÇANTASI SEÇİMİ NASIL YAPILIR?

Püsküllü zincir çantalar yine bu yılın en çok tercih edilen çantaları arasında yerini alıyor. Moda tutkunlarının vazgeçemediği tasarımlara sahip olan püsküllü çanta modelleri son derece lüks ve farklı bir görüntü sağlıyor. Kadınların vazgeçilmezi haline gelen bu çanta modelleri büyük markaların vitrinlerinden uzun süre inmeyecek gibi duruyor. Doğal bir sallantı ve seslerle ilginç bir estetiğe sahip olan bu çanta modelleri günlük yaşantılarımıza büyük bir eğlence katıyor. Ayrıca kıyafetlerdeki kullanımlarına kıyasladığımızda son derece kullanıma uygun çanta modelleri arasında görülüyor.

Sizlere bu yazımızda 2021 çanta fiyatları ve en farklı çanta modelleri hakkında bilgi vermeye çalıştık. Çanta modasıyla alakalı daha fazla bilgi almak için bizi takip etmeye devam ediniz.

ilginizi çekebilir : Kaliteli Çanta Nasıl Anlaşılır?

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN