+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

SEZONUN TREND OLAN ÇANTA MODELLERİ

SEZONUN TREND OLAN ÇANTA MODELLERİ

Yeni bir döneme giriyoruz özellikle mevsim geçişlerinde kadınlar kıyafet ve aksesuar konusunda biraz daha seçici ve dikkatli olmaya çalışıyorlar…

Yaz mevsimin getirmiş olduğu rahatlıktan dolayı basit bir aksesuar bile canlı dururken seçenek sayısı da bir o kadar artmış oluyor. Ancak kışın bu zor olmasına karşın yakalamakta mümkündür. Önemli olan şey modayı takip ederek üzerinize yakışanı bulabilmektir. Moda en basit tabiriyle insanın üzerine yakışanı giymesidir. Dolayısıyla sırf moda diye şık olmasına karşın sizin için uygun olmayan eşyalardan da uzak durmanız gerekiyor.

Moda dediğimizde her ne kadar kıyafetler ilk akla geliyor olsa da aslında modanın tamamlayıcısı olan çantalarda aynı öneme sahiptir. Her kadın hangi ortamda olursa olsun çantasını yanından eksik etmez ancak her ortam için seçilecek olan çanta modelinin de birbirinden farklı olması gerektiğini bilir. Bunun için hangi organizasyona hangi çanta ile gidilir konusunu irdelemek yerine bu makalemizde sezonun trend olan çanta modelleri hakkında bilgi verelim istedik. 2020 kışında klasik sade modellerin yanı sıra desenli ve işlemeli çantalarında ilgi çekeceği belli oluyor. Yazdan önce çıkan el çantaları ve omuz çantaları da yeni tasarımlarla birlikte kullanıcısının beğenisine sunuluyor. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan bu sezonun trend olan çanta modelleri hangisiymiş onlara bir göz gezdirelim.

Desenli çantalar

Bu sezonun en önemli parçalarından birisi olan desenli çantalardır. Çantaların üzerindeki grafik desenler ve floral motifler çantaların sanatsal bir görünüm kazanmasına neden oluyor. Bazı çantalarda oluşturulmuş olan yüksek baskı teknolojileri sayesinde şık kombinlerinde tamamlayıcısı olabiliyor.

Gençler çanta özellikle promosyon çanta konusunda her zaman farklı sunumlar gerçekleştirmiştir. Yüksek baskı kalitesine sahip olan makinelerimiz sayesinde işinizle ve firmanıza en uygun baskılı çanta sunmaktadır.

Desenli çantaların en önemli özelliği fark edilmeyi seven bayanların tercihi olmasından kaynaklanıyor. Çantanızı kıyafetinizle tamamlarken klasik şıklığın çok daha ötesine geçmiş olacaksınız. Çantalarınızda renk seçimine de önem vermeniz sizi daha da ön plana çıkaracaktır.  

Yarım Ay Çanta Modelleri

Yarım ay çantalar adından da anlaşılacağı gibi yarım daire formunda üretiliyor. Bu aslında yeni bir icat olmamasına karşın son dönemlerde ciddi beğeniler toplamaya başlamış durumda. Bunun da en büyük nedenine baktığımız zaman Victoria Beckham’ın tasarımlarının pek çok bayan tarafından beğenilmesiyle başladı.  Yarım ay çantaların en önemli özelliği alt bölümlerinin kavisli üst tarafın kapaklı ve fermuarlı olmasıdır. Bu modeli öne çıkarak kavisli boylarda olmasıdır.  

İlginizi çekebilir : Fudela Çanta Modelleri

Beyaz Çanta

Beyaz renk her ne kadar yaza yakışıyor olsa da şüphesiz ki beyazın her mevsimde geçerliliği vardır. Sezonuna göre farklı boylarda tasarlanmış olan çantalar sıcak hava kombinlerinin yanı sıra karlı havalarda da çok fazla talep görmeye başlayacaktır. Beyaz bir çanta alacaksanız, o saf ve pürüzsüz dokusunu korumak için ekstra ilgi ve bakım gerektiğini unutmayın

Zincir Detaylı Çantalar

Kışın en zarif çanta modelleri arasında bayanların özel günlerde ellerinde taşıdıkları zincirli detay çantalar oluyor. Genelde küçük ve ortaboy olan çanta modellerinde zincir askılar iyi bir tercih olarak düşünülmüştür. Uzun, kısa, kalın, ince, dore, lame ve deri detaylı gibi pek çok farklı şekilde yorumlanan zincir askılar ışıltıları ve elbette ait oldukları tasarımın zarafetiyle her kıyafeti şıklaştırma gücüne sahipler.

Mobil Çantalar

Mobil çantalar adından da anlaşılacağı gibi özellikle cep telefonları için ideal bir seçim olarak tercih ediliyor. Yanında büyük çanta istemeyen bayanlar mobil çanta sayesinde hem cep telefonlarını taşıyabiliyorlar hem de ihtiyaçları olan para, kart vs. gibi aksesuarlarını koyabiliyorlar.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN