+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

Her Sezona Uygun Çanta Modelleri

Her Sezona Uygun Çanta Modelleri

Kadın modasının en tamamlayıcı ve zarif parçalarından biri çantalardır. Çantaların en önemli özellikleri estetik ve işlevsel yapılarıdır. Bu yüzden çantaların en belirgin özellikleri bunlar olduğu için günümüzde kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri çantalar haline gelmektedir. Kadınlar adına kıyafet seçimlerinde aksesuar niteliğinde olan çantalar bütünsel olarak kadınların önemli bir parçası haline geliyor. Farklı mevsimlerde kombine uygun bir şıklık kazandıran nitelikte çantaların tercih edilmesi kadınlar için oldukça önemli bir konudur.

Kusursuz olan bir görüntünün arka planında yatan önemli bir hazırlık bölümü vardır. Kadınların dolaplarındaki seçimler mantık düzeyi ile yakından alakalıdır. Satın alınan çanta modelleri günümüzde modaya uygun ve popüler olsa dâhil her sezona uyum sağlama özellikleri yoksa çantalar kullanışlılık özelliğini çabucak yitirebilmektedir. Bu yüzden sadece çantaların gönül rahatlığıyla takılabilmesi adına yılın oldukça büyük bir bölümü bekleyerek geçirilebilir. Bu durum haliyle işlevselliğin önüne geçmektedir.

Sezona ve giyim tarzına uygun çanta nasıl seçilir? Yaz aylarının sıcak günleri, canlılığa ve renklere, serin sonbahar ve kış aylarında kendine has koyu ve soğuk ve korunaklı olan çanta modelleri hangileridir?

Bir diğer önemli olan konu ise az evvel sizlere söylediğimiz bütün durumların göz ardı edilmeden aynı zamanda modanın takip edilmesi çanta seçimi yapmak oldukça mümkündür? Estetik ve mantık anlayışınızın yanında bütünleştirdiğiniz bütün çanta alışverişlerinde günün en kârlısı sizler olun.

ilginizi çekebilir : SEZONUN TREND OLAN ÇANTA MODELLERİ

Bu işe nereden başlamak gerekiyor? Dolabınızda yer alan kıyafetler, ayakkabılarınız gözden geçirin. Birbirine benzeyen renklerin olup olmadığını kontrol edin. Sonra daha çok günlük mü yoksa şık ve feminen kıyafetler mi giyiyorsunuz? Tam olarak bu noktada sizlerden istediğiniz tarzlarınızdaki çoğunluğun oluşturulduğu parçalar için çanta modellerinin tercih edilmesi. Eliniz askıda sıklıkla hangi kıyafetleri tercih ediyorsa, giydiğiniz zaman kendinizi iyi hissediyorsanız, bu kombinin tamamlanmasını sağlayan çantalara yönelmek işlerinizi kolaylaştırır. Tabi ki bu konuda sizleri yalnız bırakmıyoruz ve sizlere giyimlerinize uygun çanta modelleri listesini sunuyoruz.

1. Çıtçıtlı Siyah Omuz Çantası

Bu çanta modeli her mevsim sizlere uygun ve farklı kombinler ile kolay bir biçimde uyum sağlayabilecek modellerden biridir. Gün boyunca tüm gereksinimlerinizi tamamlayacak ve bütün eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabileceğiniz, yeterli büyüklüğe sahip, iç cebi ve bölmeleri olan çanta modeli, Tek omuz üzerinde ve çapraz olarak kullanılabilen askılara sahip olan taşıması rahat olan siyah omuz çantası bütün kadınların dolaplarında olması gereken çanta modelidir.

2. Çapraz Askılı Çanta

Hem yaz hem de kış aylarında kullanabileceğiniz her sezona uygun olan çanta modelleri içerisinde olan çapraz askılı çanta en çok satılan çanta modelleri arasında yer almaktadır. Kahverengi olan çapraz askılı çanta özellikle gömlek, tişört, trençkot, bluz ve deri ceketle farklı biçimlerde kombin yapılabilir. Ayrıca günlük kullanım için de farklı konforlu özelliklere sahiptir.

3. Taba El Çantası

Düşünüldüğü tüm kombin çeşitlerinin şık olmasına yardımcı olan el çantası modelidir. Genellikle iş kadınlarının tercih ettiği ve şık bulduğu muazzam ve estetik bir görünümü olan çanta modelidir. İdeal tasarım şekliyle tüm dikkatleri üzerine çeken çanta modelidir. Orta bölmelerinde yer alan fermuarlı iç cep ve iki farklı bölmeli iç dekorasyonu sayesinde eşyalarınızın organize edilmesine yardımcı olacak ve kullanışlı olan çanta modelidir. Ayrıca taba çanta modeli renk ve tasarımı sayesinde her sezon farklı kombinler ile tercih edilebilecek çanta modelleri arasında yer alıyor.

ilginizi çekebilir : 2021 Çanta Fiyatları

 

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN