+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

Sokak Modasına Uygun Çanta Seçimleri

Sokak Modasına Uygun Çanta Seçimleri

Sokak modası gençlere hitap eden, enerjiyi yükselten bir moda şekli. Sokak modası gençlerin kendini özgür hissetmelerini sağlayan ve özgüveni yükselten bir moda. Bu modaya uygun giyinmek günümüz gençleri için oldukça önemlidir. Sokak modası renkleri, tarzları ve farklı jargonları vardır. Sokak modası derken birçok kişi ön yargılı yaklaşıyor. Sokak modasının Adidas şapkalı ayağında file ayakkabılar olan, kişileri kafasında canlandırıyor. Aslında onlarda sokak modasının bir parçası ama farkında değiller. Sokak modasında birbirinden farklı tarzlar birçok giyim stili ve düşünce akımlarının giyim ve kuşama dönüştüğü bir gerçek vardır. Sokak modası gençten yaşlıya herkesi kapsayan oldukça farklı renklerin buluştuğu bir moda anlayışı.

Sokak Modasında Her Şey Var!

Sokak modası birçok giyim tarzını görebileceğiniz bir yaşam tarzıdır. Bu modaya kendini ait hissedenler nasıl giyinmesi gerektiğini biliyor. Sokak modasında birbirinden farklı giyim seçenekleri ve aksesuarlar, moda tutkunlarına hitap ediyor. Yırtık giysileri tercih etmek ve sürekli bu düzlemde giyinmek sokak modası değildir. Sokak modasında marjinallik ön plandadır. Birbirinden farklı renklerin yer aldığı bu moda anlayışında birçok çanta modeli kullanılıyor. Sırt çantaları, bel çantaları omuz ve kol çantalarının yanı sıra birçok çanta modeli sokak giyimlerine uygun kombinlenebilir. Sokak modasında sonbahar aylarında boyfriend pantolonların üzerine toprak tonları ve küçük sırt çantaları oldukça fazla tercih edilen kombinler arasında yer alıyor.

Sokak Modasında Sırt Çantaları Oldukça Popüler!

Taşlanmış kotlar ve üzerine Jean ceketlerin yanı sıra birçok ürün sokak modasında tercih edilebiliyor. Bu giysilerin üzerine spor çantalar tercihi oldukça fazla yapılırken, sokak modasında kadınlar da sırt çantası tercihini oldukça fazla kullanıyorlar. Sokak modası gerçek hayatı yansıtıyor. Dönemin çizgileri sokağa her zaman yansımaktadır. Günümüzde Jean pantolonlar ve oversize ürünler sokaktaki moda akımının önemli ürünleri arasında yer alıyor. Sokakta genellikle rahat ve sade bir giyim tarzı kullanılsa da sokaktaki modayı çanta ve farklı aksesuarlar renklendiriyor.

Sokakta Farklı Kurallar ve Farklı Tarzlar Birbirine Uyumlu Sağlayıp Hayat Buluyor!

Sokak giyim aksesuarları arasında çantalar ve şapkalar ön plandadır. Farklı çanta tarzları ve şapkalar özellikle kot pantolonların üzerine tişörtlerle kombinlenebilir. Ayrıca pantolon zinciri, güneş gözlüğü ve farklı tasarımlardaki takılar tarzınızı farklılaştırmak için tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında yer almaktadır. Modanın başlangıç yeri olan sokak hayatın ta kendisidir. Sokaklarda oldukça rahat dolaşabilmek, özgür hissetmek ve sınırları zorlamak herkes adına mümkündür. Hayata yön veren sokak modası, tasarımcıların feyz aldıkları en büyük kaynaklardan biridir. Giyim modasının bütün renkleri sokakta olduğu için büyük markalar tasarım yapmadan önce sokakları inceler ve sokak modasından beslenir. Bu yüzden sokak modası tüm ürünleriyle markalara ve moda uzmanlarına her açıdan büyük bir kaynak ve sınırsız hayal gücü olanağı sunuyor.

Hayatın kalbi olan sokak moda dünyasına can veriyor. Dünyanın en özgün renklerini ve tarzlarını sadece sokaklarda görebilirsiniz. Sokaklar insanların moda anlayışını sergiledikleri açık hava podyumudur. En güzel ve farklı tarzlara her zaman ilk önce sokaklar ev sahipliği yapmıştır. Bugün Fashion one da gördüğünüz mankenler oraya gökten inmedi. Sokaktan çıktılar. Yani dünyanın hangi işini yaparsanız yapın. Sokak her zaman sizi besler. Diğer tüm sektörlerde olduğu gibi moda dünyasının en büyük kaynağı sokaklardır. Moda dünyasının kazanması gereken insanlar sokaklardan gelirler. Modanın kalbi sokaktır. Bu yüzden sokak modasında aklınıza gelebilecek bütün tarz ve tipleri görebilmek mümkündür. Hayatınızın en güzel kıyafeti de olsa onu giyince önce sokaklara inersiniz. Sonra gitmek istediğiniz yöne yine sokaklar sizi götürür.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN