+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

TOPTAN ÇANTA

TOPTAN ÇANTA

Çanta denildiği zaman ilk akla bayan aksesuarı olarak gelse de aslında çantanın insanın yaşamı içerisindeki önemi çok büyüktür. Her insan hayatının bir döneminde çanta kullanmak zorunda 

Çanta denildiği zaman ilk akla bayan aksesuarı olarak gelse de aslında çantanın insanın yaşamı içerisindeki önemi çok büyüktür. Her insan hayatının bir döneminde çanta kullanmak zorunda kalabileceği gibi bunu kendi isteğiyle de tercih edecektir. Çanta sadece bir ihtiyaç değil aynı zamanda insanların bir tamamlayıcısıdır. Biz toptan çanta imalatında yıllarını vermiş olan bir marka olarak bugüne kadar tasarımını gerçekleştirmiş olduğumuz her çanta modelinde bu ince ayrıntıya çok büyük önem verdik. Bu nedenle de çantalarımızın tamamı kullanışlı, kaliteli ve güzel tasarımlara sahiptir. Çanta sektörüne genel olarak baktığımız zaman ise şu görebiliyoruz. Burada büyük bir talep söz konusu ve insanların ihtiyaçlarını bir şekilde karşılamanız gerekiyor. Bunun içinde toptan çanta firmalarına büyük işler düşüyor. Üretimi gerçekleştirirken taleplere karşılık verebilmek, müşteri memnuniyetini sağlayabilmek çok önemlidir.

Toptan çanta sektöründe yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübelerimizden yola çıkarak özellikle siz değerli bayanların ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarımlar geliştirir ve bu tasarımlarında değişen moda dünyası çerçevesinde sürekli olarak güncellenmesini sağlarız. Çanta modelleri en çok satan ve kaliteli olarak ikiye ayırmak mümkün. En çok satan çantalar hem kaliteli hem de yüksek tasarıma sahip olurlar. Dolayısıyla alıcısı kullandığı çantayı bir bütün olarak değerlendirir ve tercihini ona göre en üst seviyede yapar. Kalite ise kullandığınız alana göre yüksek olan modellerde ise özellikle bavul ve valiz modellerinde dikkat etmek gerekir. Bu tarz çantaların birbirine benziyor olması da kullanımın kolay olmasını gerektirdiğinden kaynaklanır. Yalnızca renklerin değişebileceği bu çantalar söz konusu olduğunda hedef kalite olmak zorundadır. Çanta kullanılırken kolay yıpranmıyor olması onun uzun yıllar boyunca dayanmasını da sağlamış olacaktır.

Toptan Bayan Çantaları

Günümüz dünyasını ele aldığımız zaman bir kadının ortalama olarak 7 çantası vardır. Kadınlar çantalarını yıprandığı için değil modelini değiştirmek istediği için satın alırlar. bu aşamada ise mutlaka her kıyafete uygun ve her ortama uygun olan bir çantanın seçilmesi gereklidir. Yapılan bilimsel araştırmalar bize gösteriyor ki dünyada 3.678.785.121 kadın var ve bu sayıyı 7 ile çarptığımızda ortaya inanılmaz bir rakam çıkıyor. Yani kadınlar çanta sektörünün lokomotifi durumunda denilebilmektedir.

Gençler çanta toptan bayan çantası konusunda her zaman ilk olmuş ve bu ilk olmasının avantajını da her zaman yaşamıştır. Her kadın tercih edeceği bir maka olmanın yanı sıra kalitesinden de söz ediliyor olması markamızın da her geçen gün daha fazla büyüdüğü anlamına gelecektir. Biz çok uzun zamandan beri bu hizmeti gerçekleştirirken profesyonelliğimizi koruduk ve korumaya da devam ettik. Her zaman en iyisini siz değerli müşterilerimize sunabilmek için alt bayiliklerimize önem verdik ve onların her zaman en iyi tedarikçisi olma yolunda hızlı bir şekilde ilerledik. Çanta kadınların tercihi olurken aynı zamanda ülke ekonomisine de katkı sağlayan bir eşya olarak karşımıza çıkıyor. Yukarıda 7 ile çarptığımız rakamları göz önünde bulundurduğumuzda ise dünyada çanta piyasasının oldukça hareketli ve ihtiyaç olduğunu da söylemeden geçmemek gerekiyor. Firmamız başladığı günden bugünlere kadar milyonlarca çanta üretimi gerçekleştirmiş ve satışını yapmıştır. Bunun için sektörde nelere ihtiyaç olduğunu çok iyi bilir ve gözlemler.

Her zaman ilklerin başlatıcısı olmak ve Türkiye’de adından söz ettirmek çok önemlidir. Bunun için yalnız firmamızı reelde değil sanal dünyada da tüketicilerle buluşturmayı tercih ettik. Online ortamdan bize ulaşmanız halinde istediğiniz model ve sayıda çantanın imalatını gerçekleştirebilir ve size gönderebiliriz. Detaylar için ise mutlaka bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


——-

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN