+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

TREND VE HAVALI ÇANTA MODELLERi

TREND VE HAVALI ÇANTA MODELLER

Yazlık kıyafetler denildiği zaman akla pek çok tarz geliyor ancak özellikle kot şortların bu sene kendisini çok daha ön planda gösterdiğini görüyoruz. Şıklığını yaz aylarına da taşımak isteyen bayanlar

Yazlık kıyafetler denildiği zaman akla pek çok tarz geliyor ancak özellikle kot şortların bu sene kendisini çok daha ön planda gösterdiğini görüyoruz. Şıklığını yaz aylarına da taşımak isteyen bayanlar için kullanışlı bir kıyafet tarzı olan kot şortlar ister klasik ister spor şekilde tercih edilebilir. Özellikle plaj ve yaz akşamlarının giyim tarzı olarak bilinen şortlar jeans tutkunu bayanlarında vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Mevsimine göre en çok tercihe dilen kot pantolonların özelliği rahat olması ve dayanıklığıdır. Dolayısıyla altınızda bir kot pantolon varsa o zaman ne yaptığınızın da çok önemi olmaz. Ancak siz kotunuzu bir kademe üst seviyeye çıkarmak hem rahat etmek hem de şık olmak istiyorsanız o zaman şortlar tam tercihiniz olacaktır. Sıcak ya mevsiminin bunaltan havalarında otururken rahat edeceğiniz gibi sıcaklarında sizi esir almasının önüne geçeceksiniz.

İlginizi Çekebilir: Toptan Sırt Çantası

Kot Şort Modelleri

Kot şortların geniş bir alıcı kitlesi var. Yani sadece dışarıda giymek için değil evde de rahat etmek için tercih edilebilir. Üzerine bir tişört ya da askılı bir penye veya bir gömlekle rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kot olduğundan dolayı üzerine giyeceğiniz kıyafetin rengi de çok önemli olmayacaktır. Kot şortları aslında kullanmadığınız kıyafetlerinizden de yapabildiğiniz için bu size ekonomi de sağlayabilir. Ancak ne şekilde olursa olsun şortunuzu giydiğinizde aksesuar seçiminizi doğru yapmanız gerekir. Aksesuar denildiğinde ise bir bayanın ilk aklına gelecek olanın da çantalar olduğunu söylemeden geçmemek gerekiyor.

Kot Şort ve Çanta Seçimi

Kot şortunuzu aldığınızda ise çanta seçimi yaparken özellikle spor modellere yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Bunun içinde sırt çantaları en ideal tercih olabilir. Hatta akşam hava soğuduğunda sırt çantanıza koyabileceğiniz birkaç parçayla kendinizi de sağlama alabilirsiniz. Kot şortunuzu isterseniz büyük torba çanta ile de kullanabilirsiniz. Bunun için ise canlı renkleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. İsterseniz grafik desenlerde

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın


BİZE ULAŞIN