+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

2021 Çanta Modasındaki Değişimler

2021 Çanta Modasındaki Değişimler

2021 yılına girdiğimizde çanta modasında birçok değişimin olduğunu gördük. Artık markalar kaliteden ziyade farklılık anlamında birbirleriyle yarışır hale geldiler. Moda tutkunları için kalite artık bir kriterden ziyade zorunluluk haline gelirken, şıklık en büyük kriterlerden biri haline geldi. Böylelikle çanta modasında yer almak isteyen markalar kalite dışında farklı ve şık çanta modelleri üretmek zorundalar. Modaya yön vermek isteyen moda tasarımcıları ve büyük markalar farklılık ve şıklık konusunda üretimlerle birbirleriyle büyük bir yarış içerisine girdi. Çanta modası bu yüzden 2021 yılında sürekli olarak değişiyor. Çanta modasında en etkili tasarımlar ve yeni modeller birçok marka tarafından üretilmeye başladı. Gucci, Prada, Fendi, Michael Kors, Dires Van Noten, Dior gibi büyük markalar yeni çanta modelleriyle 2021 çanta modasına yeni bir ivme kazandırdı.

ilginizi çekebilir : 2021 Kadın Çanta Modası

Bu durum en çok moda tutkunlarının işine yaradı. Dolaplarında zamansız ve her modaya uygun çanta modellerine yer vermek isteyen kadınlar bu markaların 2021 yılında üretmiş oldukları çanta modellerine göz atmalılar.

2021 Çanta Modasında Yeni Modeller ve Farklı Tasarımlar

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi 2021 yılında büyük markalar müşterilerine daha iyi ve farklı modeller sunmak için birçok çanta modelinin farklı alternatiflerini tasarlayıp vitrinlerinde moda tutkunlarına sunmaya başladı. Dries Van Noten ve diğer birçok marka özellikle açık renkli çanta modelleri üreterek modanın bu yıl rengarenk olacağının sinyalini verdi. Stella McCartney, Michael Kors, Balmain gibi birçok marka podyumlarda farklı çanta modellerini tanıttı. Görünen o ki 2021 çanta modası daha önceki dönemlere hiç benzemeyen değişimler getirecek. Bu durum en çok moda severlerin işine yarayacak.

Fudela Çapraz Askılı Rahat Günlük Kullanım Omuz Çantası Kırmızı Desenli
 

Kadınlar çanta konusunda her zaman birden fazla alternatife sahip olmayı severler. Bu yüzden siz moda tutkunlarına önerimiz, bu yılın çanta modasını takip etmekten geri kalmayın. Podyumlarda benzersiz çanta modellerinin sergilendiğini daha 2020 sonbahar modasında görmeye başladık.

Birçok marka süet ve kapitone çanta modellerinin farklı renk ve estetik görseldeki güzelliklerini satışa sunmaya başladı. Bu açıdan baktığımızda çanta modasının bu yıl hiç görmediğimiz farklılıkları bizlere sunacağının sinyalini birçok markadan aldık.

Lüks ve ihtişamlı moda markalarının klasikleşmiş ve zamansız bir hale gelen tasarımlarını bu yıl Trendlerde görmemiz mümkün olacak.

ilginizi çekebilir :2021 Çanta Fiyatları

2021 sonbahar kış kreasyonunda kapitone çantaların diğer çanta modellerine göre fark yaratacağı ön görülerimiz arasında. Moda tutkunları için bu sadece bir alternatif. Süet, zincirli çantalar, minimal tasarımlar 2021 çanta modasının diğer zenginlikleri arasında bulunuyor. Çantaların kadınlar için tarih öncesi çağlardan beri ne kadar önemli bir parça olduğunu biliyoruz. Bu yüzden bunu ön gören büyük moda markaları her zaman kadınların beğenebileceği en farklı çanta modellerini tasarlayıp sunmakta.

Bugün baktığımızda Chanel, Burberry, Valentino, Moncler, Alexander McQueen gibi markalar 2021 modasında ön plana hep farklı çanta modellerini çıkarıyor. Bu yüzden markaların en iyi alternatiflere sahip olabilmesi için sürekli olarak farklı üretimler ve tasarımlar oluşturması gerekiyor.

2021 modasında Fendi, Versace, Jacquemus gibi markaların ürettiği farklı çanta modellerinden biride Mikro çantalardır. Moda dünyasında kendine her dönem yer bulan mikro çantalar yoğun talep gören farklı çanta modelleri arasında yer alıyor. Farklı çeşitleri ve benzersiz renklere ve desenlere sahip olan bu çanta modelleri kadınlar tarafından son derece ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Özellikle bu çantaların Kontrast renkleri birçok kadın tarafından oldukça fazla tercih ediliyor.

Sizlere bu yazımızda 2021 çanta modasındaki değişimlerden bahsettik. Sizlerde çanta modası hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız. Bizi takip etmeye devam ediniz.

 ilginizi çekebilir : promosyon çanta 

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN