+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

2021 Kolye Çanta Modası

2021 Kolye Çanta Modası

Çantanın moda dünyasındaki yerini tartışmaya gerek yok. Aynı zamanda kadınlar için önemini de. Çanta eski çağlardan beridir, kadınların en büyük sembolleri arasında. Bu yüzden günümüzde birçok marka koleksiyonlarında çanta alternatiflerine yer vererek kadınların gönlünde taht kurmuş durumda ve kadınlarda marka takıntısı sırf çanta yüzünden başlamıştır. Geçtiğimiz yıl sırt çantaları çok popülerdi ve sürekli olarak kadınları sırt çantası tercihinde bulunuyordu. 2020 yılının sonbahar ayında birçok defilede gördüğümüz ilginç çanta modelleri 2021 yılında daha ilginç çanta modellerini göreceğimizin sinyallerini vermişti. 2021 yılının Trend çanta modellerinden biri de kolye çantalardır.

ilginizi çekebilir : Her Sezona Uygun Çanta Modelleri

promosyon krem sırt çantası
 

Hem Klasik Hem Spor!

Hem spor hem klasik modellerden vazgeçmeyen kadınlar, bu iki unsurun tek bir parçada buluşması için dua etmiş gibi. Kolye çantalar tam kadınların istedikleri gibi spor ve klasik şıklık unsurlarını barındırıyor. Klasik ve spor ruhunun bu çantada harmanlanması moda tutkunlarını şimdiden çok heyecanlandırdı. Boyun çantalarının farklı renk ve desenlerde tasarlanmış modelleri alıcıya çıktığından beri yoğun ilgi gördü. 2021 kış trendiler için birçok çanta modeli üreten tasarımcılar, özellikle geometrik şekillerle oynayıp çantalara farklı havalar katıp birçok Trend çanta modeli geliştirdi. Cüzdan boyutunda çantalar geliştiren moda markaları zincir detaylı ve desenli boyun çantalarının bu sezon patlama yapacağını ön görüyor.

ilginizi çekebilir : 2021 Sonbahar Kış Çanta Trendleri

Boyun Çanta Modası!

Boyun çantalarının zincir detayları hem spor hem klasik bir hava barındırması moda tutkunlarını kendinden almış gibi görünüyor. Büyük çanta hazırlayan kadınların, bu durumdan bunalması için küçük kolye çantalar son derece ideal. Cüzdan biçiminde tasarlanan kolye çantaların birçok modeli büyük markalar bünyesinde tasarlanmaya başladı, bile. Oldukça işlevsel olan bu çanta modelleri 2021 yılında sürekli görebileceğimiz modeller arasında. Kartlar, telefon ve az nakit para taşımanıza yardımcı olacak boyutlara sahip olan çantalar, markalara göre değişim gösteriyor.

promosyon lila sırt çantası
 

Trendlere Uyum Sağla!

Moda konusunda takibi elden bırakmak istemiyorsanız ve Trendlere uyum sağlamayı seviyorsanız, hemen bir kolye çanta siparişi oluşturmak için en doğru zaman şimdidir. Kolye çantaları büyük markaların 2021 başlangıcında yaptıkları defilelerde görmeye başladık ve bu çantaları kadınların çok seveceğini düşünüyoruz. Sırt çantaları yerine bu yıl farklı modellerde çantaların üretileceği de aşikâr.

ilginizi çekebilir : promosyon çanta

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın


BİZE ULAŞIN