+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

ANNE BEBEK BAKIM ÇANTASI

ANNE BEBEK BAKIM ÇANTASI

Bir bebeğiniz varsa pek çok şeye ihtiyacınız olacak. Çünkü evinizden dışarı her adım attığınız zaman bebeğinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduracak ve ihtiyacı olanları da yanınıza almak isteyeceksiniz. Örneğin biberon, emzik, bez, yedek kıyafet gibi pek çok eşya. İşte tüm bu eşyalarınızı yanınızda taşımanıza kolaylık sağlayacak olan anne bebek çantası sayesinde bebeğinizin eşyalarını da yanınızda taşıyabileceksiniz. Kullanışlı, konforlu ve fonksiyonu yüksek olan bir anne bebek çantası tüm bu eşyaların kolay taşınabilmesi için önemlidir.

ilginizi çekebilir : Doğru çanta seçimi nasıl yapılır .

Anne Bebek Bakım Çantası Seçimi

Anne bebek çantası seçimi yapılırken çok bölmeli olması önemlidir. Örneğin bebeğin biberonunu koyacağınız bölüm ile ağız mendilini koyacağınız bölümün birbirinden ayrı olması gerekiyor. Bunun yanı sıra kıyafetleri ve oyuncağı gibi pek çok eşyası bebeğinizin çantasını yerleştirirken çok fazla bölmesinin olması sizin aradığınızı bulabilme konusunda rahat etmenizi sağlayacaktır. Bebeğin çantası ne kadar düzenli olursa yolculuğunuz da o kadar konforlu hale gelmiş olacaktır. Zaman kaybı yaşamamak ve bebeğinizle ilgili ani gelişecek sorunlarda hızlı müdahale edebilmek neyin nerede olduğunu bildiğinizde çok daha kolay olacaktır. İnsanın yaşamında düzenin olması onun aynı zamanda derli toplu olmasını da sağlayacaktır. Özellikle bazı anneler var ki bebeklerinin bakımında çok daha hassas oldukları gibi onların eşyalarını seçmek konusunda da aynı titizliğe sahipler.

 

Anne bebek çantasında gözlerin fazla olması aynı zamanda annenin eşyalarını da burada taşınmasına kolaylık sağlayacaktır. Dolayısıyla anne bebeğinin çantasının yanı sıra kendisi içinde çanta taşımak zorunda kalamayacaktır. Bu çantaların seçiminde hijyen de çok önemli bir konudur. Bu nedenle çantanın yıkanabilme özelliğinin olması gerekiyor. Bebeğin çantasının sık aralıklarla yıkanacağını düşünürsek hem yıkanma hem de sık yıkandığında bozulma gibi bir durumunun olmaması gerekiyor.  

 

Anne Bebek Çantası üretimi 

Anne bebek bakım çantası satın alınırken kullanılacak olan malzemenin de kaliteli olması gerekiyor. Gençler Çanta olarak bir çanta üreticisi olarak her çanta modelimizde üretim kalitesine çok dikkat ederiz. Çantada kullanılacak malzeme hem kaliteli hem de hafif olması gerekiyor. Çantanın içerisine konulan malzemeler çantayı olduğundan daha ağır bir hale getirebileceği gibi aynı zamanda çanta üretimi sırasında farklı metaryellerinde kullanılıyor olması çantanın ağırlığını daha fazla artıracaktır. Gidilecek yolun ise uzun olması durumunda basit olan bir çanta bile ağırlaşmaya başlayacak ve dolayısıyla gözleri her ne kadar fazla olsa da çantanın daha da ağırlaşmasına neden olacaktır.

Anne bebek çantasının aynı zamanda taşıma kolaylığı da çok önemlidir. Bazı çantalar estetik açıdan güzel görünüyor olsa da taşımasının konforlu olmaması çanta tercihini de etkileyecek olan bir faktördür. Çanta taşırken sırtınıza aldığınızda ortopedik bir yapıya sahip olmalı. Sırtınızı acıtacak olan materyallerin olmaması ise önemli bir ayrıntıdır. Omuz asma bölümünün ise omuzlarınıza ağırlığı eşit bir şekilde dağıtması gerekiyor. Çantayı sırtınızdan indirdiğinizde içindeki sıvılar da düşünülmeli ve bu anlamda kolaylıkla sarsılmaması ya da düşmemesi gerekir.

 Anne Bebek Bakım Çantası Modelleri

Sitemiz üzerinde birbirinden farklı anne bebek çantası modelleri vardır. İncelediğinizde istediğiniz bir çanta modelini bulabilecek isterseniz firmanız için toplu sipariş vererek satışını da gerçekleştirebileceksiniz. Yenidoğan bebek çantaları, omuza yandan asılan, sadece elde taşınabilen, elde ve omuzda taşınabilen, sırt çantası biçiminde olan ve hem omuzda hem sırtta taşınabilen şekillerde üretilmiştir. Bebek bakım çantalarını anne, nasıl taşımaktan hoşlanıyorsa öyle tercih etmesi daha doğru olacaktır. Tamamıyla kişisel tercihe bırakılmalıdır. Bebek bakım sırt çantalarının sahip olduğu geniş ve rahat omuz askısı ile sırt bölümündeki yumuşak ped sayesinde sırtınıza rahatsızlık vermeden gönül rahatlığı ile bu çantaları kullanabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN