+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

KADINLARI ÇEKİCİ YAPAN DETAYLAR

KADINLARI ÇEKİCİ YAPAN DETAYLAR

Kadınların en güzel olduğu zamanlar kendileri gibi oldukları zamanlardır. Etrafa aldırmadan kim ne diyor diye düşünmeden içinden geldiğince kahkaha atıp ortamı neşelendirdiği anda kadın

Kadınların en güzel olduğu zamanlar kendileri gibi oldukları zamanlardır. Etrafa aldırmadan kim ne diyor diye düşünmeden içinden geldiğince kahkaha atıp ortamı neşelendirdiği anda kadın her zaman çekici olmuştur. Bizde erkeklerin gözünden kadınları çekici yapan özelliklere bir bakalım istedik.

 Gülüş

Kadın içten gelen bir cana yakınlıkla gülümsüyorsa bu durumda makyajı bir kenara atabiliriz. Gülüş güçlü bir afrodizyak etkiye sahiptir. gülüşünüzü gizlemek istemiyorsanız o zaman ağız ve diş sağlığınıza da önem vermek zorundasınız. gülüşüne güvenen bir kadın makyajsız bile çok güzel bir görünüm elde edecektir.

Saçlar

Bir erkek için yeni yapılmış olan saçlar yapay gibi durur. Yataktan çıkmış bir saç belki de sizin daha çekici olduğunuz zamandır. Bunun için saçlarınızı yaptırırken hiçbir zaman doğallıktan uzaklaşmamanız gerekiyor. Hatta bir sprey ve maşa ile kendi doğal saç modelinizi de yapabilirsiniz.

Bakımlı Eller

Kadınların elleri mutlaka zarif olmak zorundadır. Bunun içinde tırnak bakımlarınızı ve el bakımlarınızı asla ihmal etmemelisiniz. Bakımlı bir görünüm elde etmenin yolu olan eller kıafetinizle uyumlu şekilde manikür edildiğinde sade ve bakımlı görüneceksiniz.

Çanta

Kadınlar için çanta önemli bir aksesuar ve elbiseye göre tercih yapılmalıdır. Tek bir çantayla idare etmek yerine kombininize göre doğal olan çanta modellerini tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Toptan Çanta

Temiz Bir Koku

Temizlik herkes için önemlidir ve güzel kokmakta ancak temizlik sayesinde mümkün olacaktır. Duşa girdikten sonra temiz kokular sürmeli ve gün boyunca da kokunuzu muahafaza etmelisiniz. Bir kadının en güzel kokusu kendi kokusudur. Bunun için ağır parfümler yerine sürekli temiz olmak güzel kokmayı sağlayacaktır.

Ses Tonu

Konuşurken ses tonunuza önem vermeniz gerekiyor. Yüksek sesle bağırarak konuşmak yerine huzurlu bir ses tonu ile konuşuyor olmak her zaman daha çekicilik kazandırır. Bağırarak konuşmak yanınızdakileri rahatsız edeceği gibi sizi daha da itici yapacaktır.

Unutmayın ki küçük ama zarif detaylar sizi her zaman şık ve güzel göstermeye yetecektir. Makyaj malzemelerine değil doğal güzelliğinizi yansıtacak olan konulara ağırlık vermeniz sizi güzelleştirecektir.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN