+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

Profesyonel ve Şıklık Kazandıran Çanta Modelleri

Profesyonel ve Şıklık Kazandıran Çanta Modelleri

Kadınlar moda dünyasında yeteri kadar çantaya sahibim sözcüğünü asla söylemezler. Çantanın azıyla yetinen hiçbir kadın yoktur. Kadınlar oldukça geniş çanta koleksiyonlarına sahip olmak isterler. Çantaların oldukça önemli bir aksesuar olduğunu belirtirken kadınlar bütün çantalarının yanına uyum sağlayan ayakkabılar alırlar. Aslında kombinlerinin tüm gerekli olan alışverişlerini tamamladıktan sonra, ayakkabı ve çanta için daha fazla zaman ayırmak isterler. Kadınların vazgeçemediği çantalar ve ayakkabılar, birbirini tamamlayan aksesuarlar.

Kadınlar İçin Çanta En Az Su Kadar Önemli

Kadınlar çantasız asla dışarıya adım atmazlar. Kadınların dolabında her zaman en az 3 4 çanta bulunur. Bu moda dünyasında yazılı olmayan kurallardan biridir. Kadınlar işe giderken farklı çanta, düğüne giderken farklı, sokağa çıkarken farklı ve alışverişte farklı çantalar kullanırlar. Kadınlar için bütün kombin ve konseptlere uygun olan çanta modellerini bulmak son derece önemlidir. Erkeklerin moda anlayışında bir iki cüzdan ve fazlası yoktur. Fakat kadınlarda sınırsız bir alternatif arayışı söz konusudur.

ilginizi çekebilir : KURUMSAL ÇANTA İMALATÇISI

Sahip Olmak, En Az Kullanmak Kadar Önemlidir!

Kadınların sadece heves olarak aldıkları ama bir kez bile kullanmadıkları birçok çant aları vardır. Kadınlar sadece sevdiği için dolabında görmek istediği için kullanmayacakları çantaları bile satın alabilirler. Bu size çok absürt geliyor olabilir. Fakat durum tam olarak böyledir. Kadınlar bir şeyleri sadece kullanmak için almazlar aynı zamanda aldıkları şeylere sahip olmak için alırlar. Sadece kullanma mantığı yoktur. Kullanmasam da bu benim olsun mantığı vardır.

Kadınlar Çantaya Asla Yok Demezler, Sahip Oldukları Çanta Sayısı Önemli Değil; Çanta Almak Önemli

Kadınların yüzlerce çantası olsun, yeni birini almaya her zaman sıcak bakarlar. Kadınların tutkusu olan çantalar kombin tamamlamak için imza aksesuarıdır. Tamamlayıcı bir ayakkabıyla seçilen çantalar kadınları her zaman baştan çıkarır. Moda anlamında Sürekli olarak çanta almak çok mantıklı değildir. Önemli olan çanta alırken; sizlere uygun olması, uzun ömürlü ve kaliteli olması, farklı trenlere ve güncel modaya uyumlu sağlayacak renklere sahip olması, çizgileriniz ve karakterinize uygun olması, Kullanışlı olması çantayı alırken dikkat etmeniz gereken hususlardır.

Çantaların Rengi Kadınlar İçin Model Kadar Önemlidir!

Çanta rengi oldukça önemlidir. Çantaların rengi sizleri çok rüküşte yapabilir. Çok şıkta bu tamamen sizin zevkinize ve yaratıcılığınıza kalmıştır. Renk konusu çantanın modeli kadar önemli bir konudur. Satın almak istediğiniz çantaların renklerine iyi karar vermek zorundasınız. Bütün kombinleriniz için kullanabileceğiniz klasikler oluşturabilirsiniz. Hangi renkler uzun süre kullanıma uygundur diye soracak olursanız; Koyu gri, siyah, lacivert, koyu yeşil, kahve tonları, Nude tonları uzun süre kullanıma uygun olan renklerdir. Bu renklerle zamansız çantalara sahip olup kendi tarzınızı yeni baştan oluşturabilirsiniz. Zamansız çanta seçimi yapmakta en önemli kriter renkler ve modelidir. Desenlerde bir o kadar önemlidir.

ilginizi çekebilir :Toptan Okul Çantası İmalatçıları

Çanta Modeli Seçerken Zamansız Tasarımlara Yönelin!

Yukarıdaki konularda anlaştıysak şimdi çanta modellerine gelelim. Kadınların günlük hayatında, özel günlerinde, alışverişlerde, iş yerinde, özel davetlerde, sporla giderken dolabında olması gereken çanta modellerine yer vermesi oldukça önemlidir. Omuz çantaları kadınların sahip olması gereken çantalar arsında yer almalıdır. Kullanışlı olan ve modası kolay geçmeyen çanta modellerinden olan omuz çantalarının, fermuarlı olanları oldukça ideal kullanıma sahiptir. Bu çantaların içine genellikle eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Çapraz askılı omuz çantaları da kadınların koleksiyonlarında olması gereken modellerdir. Sırt Çantaları yine çalışma hayatındaki kadınlar için oldukça ideal. Bel çantaları spor yapan kadınların bir numaralı tercihi.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın


BİZE ULAŞIN