+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

Dikkat Çekici Görüntüleriyle Yeni Çanta Modelleri

Dikkat Çekici Görüntüleriyle Yeni Çanta Modelleri

2021 yılında birçok marka tarafından oldukça kreatif tasarımlarla oluşturulan çantalar piyasaya sürüldü. Yeni ve dikkat çekici çantalar bu yılda her zaman olduğu gibi kadınları kendine aşık edeceğe benziyor. Birbirinden farklı çanta modelleri kadınların ilgisini çekmeyi başarıyor. Gucci, Prada, Dior, McCartney, Dolce&Gabbana gibi birçok markanın ürettiği çantalar, bu yıl moda dünyasına damgasını vuracağa benziyor. Kutu tasarımlı logo detaylı çantalar 2021 yılında kadınların en çok ilgi gösterdiği ürünler arasında yer alıyor. Bahar ve yaz aylarında en kurtarıcı renk ve modellerle tasarlanan birçok çanta modeli kadınların beğenisini toplamış durumda. Yaz modasında zincir ve logo detaylı çantalar bu yılın en çok ön plana çıkan ürünleri arasında yer alıyor. Farklı ve şahane renklerle üretilen çanta modelleri oldukça dikkat çekici ve şık duruyor.

Kadınların Vazgeçilmezi Çantalar Moda Dünyasını Sarsmaya Devam Ediyor!

Kombinlerin en tamamlayıcı parçalarından biri olan çantalar, bu yıl moda dünyasını sallayacak gibi duruyor. Yenilikçi tasarımlarıyla oldukça ilgi gören çanta modelleri farklı ihtiyaçların karşılanmasında oldukça başarılı olmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük çanta markaları sezonun başlarında defilelerde çantalarını tanıtmaya başladı. 2021 çanta modellerinden bahsederken, birbirinden farklı zarif ve şık çantalar, minimal tasarımlarıyla göz doldurmaya devam ediyor. Bu yıl kadınların stilini baştan aşığı değiştiren, hareket kazandıran ve canlılık getiren çanta modelleriyle eğlenceli bir kombin oluşturmanız için moda tasarımcıları tarafından piyasaya sürülüyor. Gardıroplarda taşımak dışında takmaya doyamayacağınız birbirinden farklı çanta modelleri bu aralar defilelerde gösterime çıkıyor.

ilginizi çekebilir : Promosyon Çanta İmalatı

Nostaljik Çantalar Kadınlardan Vazgeçmiyor!

Baget çantalar, eni uzun, boyu kısa olan çanta modelleri olarak omuza takılarak kullanılan çanta modelleri arasında yer alıyor. Farklı desenleriyle ön plana çıkan, lüks ve dünya markalarının öncülüğünde üretilen baget çantalar 2021 yılında yine gardıroplarda yerini korumaya devam edecek gibi görünüyor.

Baget çantaların en önemli özelliklerinden biri de omuz askılarının kısa olup kolun hemen altında konumlandırılabilmesidir. Bu tarz çantalar bel boşluğuna kadar uzamadığından vücudunuzun kıvrım noktalarına dikkatleri çeker ve daha kadınsı bir görüntü oluşturur. Sürekli bir şekilde aşağıya sarkan salaş çantalar yerine tok bir stile sahip olan çantalar daha güzel bir görüntü ortaya çıkarır.

2021 yılında kadın çanta modellerinde baget çantalar oldukça fazla tercih edilecek gibi duruyor. Baget çanta modellerinin kısa saplarının olması ve ele gelmesiyle taşımaya uygun olması 90lar ve 2000’ler modasını hatırlatıyor. O yıllarda da en fazla tercih edilen modellerden olan baget çantalar nostaljik görüntünün yanında şıklığı da sizlere sunuyor. Baget çanta modelleri çok fazla eşya taşımayan kadınlar için ideal çantalardır. Omuz altında hizalanabilen çanta modellerinden olan bu çantaların içerisine koyacağınız ürünlerin fazla olması, estetik olarak hoş bir görüntü oluşturmaz. Yapılarından ötürü küçük ve az bir iç hacme sahip olan bu çantalar genç ve feminen kadınların şık bir görüntü kazanmasını sağlıyor.

ilginizi çekebilir : Çantanın Kıyafetler Üzerindeki Etkisi

Zincir Detaylı Çantalar Kadınların Bu Yıl En Büyük Aşkı!

Zincir askılı veya zincir detaylı çantalar Trend olan kadın çanta modelleri arasında yerini korumaya devam eden ürünlerden biridir. Farklı renk seçeneklerine sahip olan sert ve parlak yapılarıyla dikkat çeken dayanıklı zincir çanlarınızın oldukça lüks görünmesine olanak sağlıyor. Zincir askılara sahip olan bu çanta modelleri kıyafetlerinizin ön plana çıkmasını ve dikkatleri üzerinize çekiyor. Katıldığınız partinin en dikkat çekici ve en seksi kadını olmak istemez misiniz? Bunu istemeyecek hiçbir kadın yoktur. Bu yüzden zincir detaylı çantalar tam size göre.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN