: +90 212 567 92 65 - : gencler@genclercanta.com

SIRT ÇANTASI MODELLERİ

SIRT ÇANTASI MODELLERİ

Stilinizi tamamlamak amacıyla ya da seyahat sırasında sizi rahat ettirecek sırt çantası farklı model ve kişiye özgü tercihlerde değişiyor. Sırt çantaları günümüzde bir ihtiyaç olmaktan öte

Stilinizi tamamlamak amacıyla ya da seyahat sırasında sizi rahat ettirecek sırt çantası farklı model ve kişiye özgü tercihlerde değişiyor. Sırt çantaları günümüzde bir ihtiyaç olmaktan öte modanın da vazgeçilmez bir parçasıdır. Hayatımızın her alanına girmiş olan sırt çantaları bu yazında yine modanın trendleri arasında yer alıyor. Peki, sizin için en uygun ola sırt çantası modeli hangisi. Aşağıda en trend çanta modelleri hakkında size bilgiler verelim istedim.

Trend takipçileri için

Sırt çantaları özellikle son dönemlerde yalnızca spor veya okul için kullanılan bir ihtiyaç olmaktan çıkmış durumda gündüz şıklığınızı tamamlayabilmek içinde birbirinden güzel modellere sahip. Deri çantalar özellikle gece elbiselerinizin ya da şık toplantılarınızın stillerinin tamamlanması için tercih edilebiliyor. Süet ve püsküllü modeller ile harika sonuç ortaya çıkabilir. Gerçek bir moda takipçisiyseniz o zaman kanken çantalar rengarenk modelleriyle dikkat çekiyor.

Okul Çantaları

Sırt çantaları denildiği zaman ilk akla gelenin okul çantaları olduğu biliniyor. Lise ve üniversite öğrencileri kült bir çantaya sahip olmaya çalışıyor. Okul çantalarında farklı desen ve renkler mevcut.

Ofis Kombinleri

Ofis kıyafetlerini seçmek kadın ya da erkek için zordur. Ancak kıyafetin tamamlayıcı olan çantaları seçmek bu sene çok daha kolay olacak. Birbirinden şık sırt çantaları ile beraberi stilinizi tamamlayabiliyorsunuz. Sezonun trendlerine uyum sağlayabilecek olan çanta modellerinde kahverengi, siyah ve bordo sırt çantası modelleri mevcut. Süet ve deri çantası modelleri ofis modası için tamamlayıcı olacaktır.

Seyahat tutkunları için

Bazıları için seyahatlerde valiz her zaman doğru tercih olmayabilir. Özellikle de kısa bir tatile çıkıyorsanız o zaman kullanışlı bir sırt çantası sizi için faydalı olabilecektir. Seyahat için tercih edeceğiniz modellere baktığımız zaman altın kural geniş hacimli ve çok gözlü olması gerekiyor. Gezi için alacağınız sırt çantalarının çekçek özelliğinin de olması işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Sporu Sevenler İçin

Sporuna düşkün olanlar için tercih edilebilecek modellerden birisi de spor sırt çantası modelleridir. Günlük sporunuzu yaparken eşyalarınızı da taşıyabileceğiniz şık modeller bulunuyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


BİZE ULAŞIN