+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

SİZİN FAVORİNİZ HANGİ SIRT ÇANTASI

SİZİN FAVORİNİZ HANGİ SIRT ÇANTASI

Çantalar değişik amaçlar için kullanılır ancak insanlar çantaların genelde estetik yönleriyle ilgilenirler. Ancak bir çanta alacaksanız hem estetik olarak güzel bir tasarıma sahip olması hem de işlevinin yüksek olması gerekir.

Çantalar değişik amaçlar için kullanılır ancak insanlar çantaların genelde estetik yönleriyle ilgilenirler. Ancak bir çanta alacaksanız hem estetik olarak güzel bir tasarıma sahip olması hem de işlevinin yüksek olması gerekir. İster ofisinize giderken tarzınızı oluşturacak bir çanta olsun, isterseniz seyahate çıkarken konforlu taşıyacağınız bir çanta olsun, isterseniz okula giderken fonksiyonlu bir çanta olsun isterseniz spora giden birisi olun. Her ne amaçla olursa olsun çantalarınızı yanınızdan asla eksik etmemelisiniz.

Çantalar günümüzde bir ihtiyaç olmaktan çıkmış ve modanın da bir parçası olarak yerini almıştır. Yani çantalarımızı sadece seyahate çıkarken ya da okula giderken değil her an yanımızda taşıdığımız bir sırt çantası olarak kullanmaya başladık ve bu sezon sırt çantaları da popüler olarak vitrindeki yerlerini aldılar. Peki sizin ihtiyacınız olan çanta modeli hangisi. Aşağıda ofis çantalarından tutunda okul çantalarına, spordan tutunca macera tutkunlarına varıncaya kadar çantalar konusunda bilmeniz gereken her türlü ayrıntıyı sizinle paylaşalım istedik.  

Sırt çantalarından bahsettiğimizde eskiden yalnızca okulda görüyorduk ancak bugün işte, gezide, macerada ya da sporda her alanda görebiliyoruz. Üstelik gündüz görmemizin yanı sıra gece de bu çantaları görüyoruz. çünkü tasarımları şıklığında bir tamamlayıcısı olarak gösteriliyor. Örneğin deri çantaları gece elbiselerinde değerlendirirken püsküllü süet bir çantayı da harika bir şehir stili olarak kullanabiliyoruz. Ancak gerçek bir moda takipçisiyseniz o zaman Gençler Çanta’nın mükemmel modellerini de biliyorsunuzdur. Özellikle de yeni yıldan itibaren muhteşem modellerinde piyasaya sürülmesiyle birlikte Gençler Çanta piyasayı eline almış oldu.

Peki, siz hangi sırt çantasını ya da hangi rengi seçiyorsunuz.

Okul Çantası

Sırt çantası denildiği zaman okul çantaları ilk akla gelen oluyor. Özellikle İlkokul, lise ve üniversite öğrencileri için farklı tasarımları ve renkleri mevcut. Kalitenin bir markaya dönüşmüş olduğu bu çanta modellerinde renkler ve desenlerde kişiden kişiye değişebiliyor. Eğer ki minikler için okul çantası arıyorsanız eğlenceli modeller var. Süper kahramanlı modellerle çocuklar eğlenerek çantalarını taşıyacaklar.

Ofis Çantası

Ofise giderken gömleğinizi, kumaş pantolonunuzu ya da eteğinizi giydiniz ayakkabılarınız ise boyalı. Yani günün ilk toplantısına hazırsınız peki ya çantanız ne olacak. Birbirinden şık ve güzel olan sırt çantaları sayesinde ofis stilinizi tamamlayacak ve sezonun yeni modellerine hayran kalacaksınız. Özellikle siyah ve kahverengi renkler ofis çantalarında mükemmel bir duruş sergiliyor. Süet ve deri modelleri ise ofis stilinizi tam olarak ön plana çıkaracak ayrıntı.

Seyahat Çantası

Seyahatler için her zaman büyük bir valiz iyi bir tercih olmayabilir. Gidiş dönüşünüz kısa süreliyse ve çok duraklı bir tatil planlıyorsanız o zaman valiz yerine sırt çantasını kesinlikle tavsiye ediyoruz. Çünkü bu tarz çantalarda aradığınızı bulabilmek daha kolay taşımak ise sizin için sorun olmayacaktır. Seyahat için sırt çantası seçiminizde önemli olan konu hacminin ve fonksiyonunun fazla olmasıdır. Bazı çantalarda çek çek özelliğinin de olması taşımada kolaylık sağlamanıza neden olacaktır. Nasıl bir seyahat planlıyorsanız sırt çantanızın ve hacminin seçimini mutlaka ona göre yapmanız gerekiyor. Çekçekli modeller böyle yolculuklarda kurtarıcınız olacaktır.

Spor Çantalar

Son olarak bahsetmek istediğimiz şey ise spor sırt çantası modelleridir. İster spor salonuna gidin isterseniz hafta sonu aktivitesi yapın mutlaka işinizi görecek ve sizin konforunuzu sağlayacaktır.

Çanta seçimi çok önemlidir ve doğru çantayı seçmeniz ise ancak araştırma neticesinde olacaktır. Gençler çanta istenilen her türde çanta üreticisi olarak en iyisini sunabilmek için sürekli olarak tasarımlarını gözden geçirir ve en iyisini sunar.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın


BİZE ULAŞIN