: +90 212 567 92 65 - : gencler@genclercanta.com

2021 YAZ ÇANTA MODELLERİ 

2021 YAZ ÇANTA MODELLERİ 

Çantalar, özellikle kadınların en çok sevdikleri ve yanından ayırmak istemedikleri aksesuardır. Çantaya çok önem veren ve yanından ayırmayan kadınlar için bu sezon birbirinden farklı renk ve desende çantalar tasarlanmıştır. 

Çanta Modelleri 

Çantalar, özellikle kadınların en çok sevdikleri ve yanından ayırmak istemedikleri aksesuardır. Çantaya çok önem veren ve yanından ayırmayan kadınlar için bu sezon birbirinden farklı renk ve desende çantalar tasarlanmıştır. Kullanış açısından pratik ve fonksiyonel olan çantalar hem gündelik hayatta hem de çalışan bayanların önemli toplantılarda yanında bulundurmaktan mutluluk duyacağı hoş tasarımlar olarak göz kamaştırmaktadır.

Günümüzde kadınlar hem iş hayatında hem de evde fazlasıyla yorulmaktadır. Bu koşuşturmada ona yardımcı olabilecek olan fonksiyonel çanta modelleri bulunmaktadır. Yeterli oranda bölmeye sahip olan çantalar bayanların düzen anlamında imdadına koşmaktadır. Bu şekilde tasarlanan çanta modelleri hem kullanım kolaylığı sunacak hem de pratikliği sağlayacaktır.

ilginizi çekebilir : ANNE BEBEK BAKIM ÇANTASI

En Çok Beğenilen Çanta Modelleri 

2021 çanta modellerinde herkes kendi tarz ve zevkine uygun çanta modelini kolaylıkla bulabilecektir. Boyutlarına, renk ve modellerine göre çok fazla seçeneğin yer aldığı çanta tasarımlarında herkes ihtiyacına ve tarzına uygun olan çantayı bulacaktır.

Bu sezon oldukça moda olan çantalardan biri de çift çantalardır. Son derece sıra dışı ve farklı olan tasarımlar arasında yer alan bu çanta modeli büyük çanta üzerine takılı olan küçük çantalar şeklinde olmaktadır. Bu çantalar birçok eşyayı yanınızda düzenli bir şekilde taşıma imkânı sağlamaktadır. Özellikle detaycı kadınların en fazla tercih ettiği türler arasında yer alan çift çantalar 2020 de en fazla dikkat çeken model olmuştur.

Kürk detaylı çantalar bu sezon çanta tasarımlarında yer verilen bir model olmuştur. Özellikle sırt çantalarında ve spor çantalarda bu modele oldukça fazla yer verilmiştir.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da mini çantalar vitrinlerde şimdiden yerini aldı. Özellikle yaz aylarında en fazla tercih edilen mini çantalar çok fazla eşya taşımak istemeyen bayanların tercihi olmuştur. İçlerine sadece ruj, telefon gibi az yer kaplayan materyallerin koyulmaktadır. Bazı kadınlar ise büyük çantalara takarak bu mini çantaları kullanmaktadırlar. Bu türlerin yanında timsah derisi ve yılan derisinden tasarlanan çanta modelleri de sezona damgasını vuran modeller arasında yer almaktadır. En ürkütücü hayvanların derisinin şık tasarımlara dönüştüğünün en güzel örnekleri de muhakkak ki bu çantalar olacaktır.

2021 yaz sezonu için tasarlanan çantalar arasında en fazla dikkat çeken model yama desenli çantalardır. Son dönemlerde giyim sektöründe ve ev tekstilinde oldukça moda olan yama deseni çanta tasarımında kullanılmaya başlandı. Oldukça yoğun ilgi gören yama desenli çantalar özellikle genç kesimin en fazla tercih ettikleri çantalar arasında yer almaktadır. Bu modeller dışında geometrik şekillerde tasarlanan çantalar özellikle ünlülerin tercih ettiği çanta modeli olarak sezonda yerini almaktadır. Geleneksel çanta modellerinin dışına çıkılarak tasarlanan bu tür çantalar üçgen, küp, elips ve benzeri şekillerde bu yaz görebileceğimiz modeller arasında yer almaktadır. 90 lı yılların vazgeçilmezleri arasında yer alan bel çantaları 2020 trend modeller arasında yer almaktadır. Bütün çanta tasarımcılarının koleksiyonlarında yer verdikleri bel çantaları günlük kullanım için çok uygundur. Son dönemlerde geçmiş yıllarda kullanılan retro modeller yoğun beğeni kazanmaktadır. File çantalar da çok önceden kullanılmakta olan ve günümüzde moda olan çantalar arasında yer almaktadır. Önceden sadece alışveriş maksadıyla kullanılan file çantalar bugün günlük yaşamda rahat kullanım imkânı sunması nedeniyle kullanılmaktadır. Özellikle sırt çantası olarak tasarlanan file çantalar hafif ve rahat olması sebebiyle çok fazla ilgi görmektedir.

2021 yaz sezonu için tasarlanan çantaların sayısı bunlarla sınırlı değil. Daha sayamadığımız çok fazla model ve tarzda çantalar ile günlük kullanımlarınızda ve gece hayatınızda kıyafetleriniz ile kombin oluşturabileceksiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


BİZE ULAŞIN