+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

Çanta ile Kıyafet Kombini Nasıl Yapılır?

Çanta ile Kıyafet Kombini Nasıl Yapılır?

Uyumlu kombin seven kadınlar genelde çanta ve kıyafetlerine son derece dikkat eder. Kıyafet, ayakkabı ve çanta uyumu olan kadınlar her zaman kendini daha iyi ve şık hisseder. Ayakkabı ve çanta tonlarının birbirlerine yakın olduğu zamanlarda kıyafetler daha şık bir görünüme kavuşur. Doğru olan renkteki çanta ve ayakkabı tercihleri yaparak daha iddialı ve çekici bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Çanta ve Kıyafet Kombini

Zarif ve uzun bir görünüme sahip olmak için tüm kıyafetlerinizin ve çantanızın yukarıdan aşağı aynı renklere sahip olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Kıyafetlerinize uygun olan koyu tona sahip olan bir ayakkabı ve çantayla birlikte hem uzun ve zayıf görünebilir, hem de farklı bir tarza sahip olabilirsiniz. Boyunuzun uzun olması kıyafetlerinizin renginin aksi renklerinde olan çantaları rahat bir biçimde tercih edebilirsiniz.

Özellikle yaz mevsimlerinde desenli ve canlı olan renklere sahip kıyafetleri çoğunlukla tercih edebilirsiniz. Kıyafetlerinizde bol bir şekilde desen var ise çanta seçimi yaptığınızda kıyafetinizdeki renklerden herhangi birini baz alabilirsiniz. Baskın olan renk tonlarını baz alıp kıyafetleriniz ile bütünlük sağlamanız mümkündür.

Fazla kiloları olan biriyseniz ve desen içeren kıyafet tercihi yapmanız, çantanızın büyük olan modellerden seçmenizi işaret eder. Kilo sorunları olan bölgelerinizi çanta yardımıyla kapatabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz çanta rengi kıyafetleriniz ile uyumlu olduğunda bazı zamanlarda tezat renklerden yararlanabilirsiniz. Spor tarzı seviyorsanız eğer, çantalarınızın rengini farklı ve canlı olacak biçimde seçebilirsiniz. Çatanlarınızın dikkat çekmesini istiyorsanız eğer, işte o zaman diğer tüm giysilerinizin daha sade tonlara sahip olmasını sağlayıp, kendi tarzını oluşturabilirsiniz. Çanta ve ayakkabının aynı biçimde farklı olan renk seçeneklerine sahip olmamasına özen göstermenizde yarar vardır.

ilginizi çekebilir : Çanta Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her Kıyafete Uygun Çanta Modelleri

Her kıyafete uygun olan çanta modelleri, günümüzde kadınların büyük kurtarıcılarından biri haline gelmiştir. Stil, mevsim ya da tarz ne olursa olsun, alternatif aksesuar niteliği bulunan kadın çantaları, şıklık anlamında farklılıklar oluşturmaktadır. Günümüzde kıyafet ve çanta kullanımı konusunda kafasında soru işaretleri olan kişiler farklı kombinler oluşturmak için en büyük markaların çanta alternatiflerini inceleyebilirler. Günümüzde her kıyafete uygun olan çanta modelleri mevcuttur.

Tüm Kıyafetlere Uygun Omuz Çantaları

Günümüzde birçok kombinin zarif bir hale gelmesini sağlayan en önemli obje çantalardır. Omuz çantaları ortopedik rahatlık bakımından kulağınıza hoş gelmeyebilir. Bunun en önemli nedenlerinden biri yükün tamamen omuzlarda olmasıdır. Fakat bu çantaların boyutlarının minimal olması iskelet sağlığını hiçbir şekilde tehlikeye atmaz.

Halka detaylarına sahip çanta modellerini tercih ederek. Katıldığınız ortamda bütün ilgiyi üstünüze çekebilirsiniz. Bu çantalar her zaman zarif elbiselerle tercih edilmeli. Fikri gelse dahi düşüncelerin aksine günlük olarak kullanıma uygundur. Halka detaylarına sahip olan omuz çantaları kırmızı ve saten kumaşlara sahip olan bir elbiseyle kombin yapabilirsiniz. Ayrıca kış mevsiminde oduncu gömleği ve eskitme kot pantolonlarla uyum içerisinde tercih edebilirsiniz.

Çapraz Örgülü Çanta modelleri sonbahar yaz mevsimlerinde tercih edebileceğiniz modellerdendir. Bohem bir stile sahipseniz bu çantalar tam size göre. Turuncu, sarı, kırmızı ve yeşil renklerini ağırlıklı olarak tercih edeceğiniz bir tişört ya da bluzun altında tercih edebilirsiniz. Ayrıca kadife etek ya da kot pantolonla kombini tamamlayabilirsiniz.

ilginizi çekebilir : 2021 Çanta Modasındaki Değişimler

Askılı ince çanta modelleri yine zincir ve halka detaylarıyla her türlü kıyafetle tercih edebileceğiniz çanta modelleri arasında yer almaktadır. Bu çanta sade kıyafetlerle tercih edebileceğiniz oldukça dikkat çeken bir görünüme sahiptir. Askılı çantalar sayesinde moda anlayışını değiştirebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş


BİZE ULAŞIN