+90 212 567 92 65 gencler@genclercanta.com

YENİ MODEL BAYAN ÇANTA ÇEŞİTLERİ

YENİ MODEL BAYAN ÇANTA ÇEŞİTLERİ

Biz bayanlar için çanta en önemli aksesuar. Ancak bizim için bir aksesuar olmanın da önüne geçmiş durumda. Gün içerisindeki ihtiyacımızı giderdiği gibi özel bir gecenin de tamamlayıcı aksesuarı olabiliyor.

Biz bayanlar için çanta en önemli aksesuar. Ancak bizim için bir aksesuar olmanın da önüne geçmiş durumda. Gün içerisindeki ihtiyacımızı giderdiği gibi özel bir gecenin de tamamlayıcı aksesuarı olabiliyor. Bu makalemizde yeni model bayan çanta çeşitleri hakkında bilgiler verelim istedik. Bu yazın kendine has dokusu içerisinde ihtiyacınız olan bir çantayı tercih edebilirsiniz.

Omuz Çantası Modelleri

Omuzdan asılan çantaların en büyük avantajı konfor sağlıyor olmasıdır. Ellerin serbest olabilmesi ve hanımefendi çantası diye tanımlanan bu modellerde isterseniz kısa saplı olarak da kullanabiliyorsunuz. İstediğiniz desen ve renklerde olabilmesinin yanı sıra üzerindeki materyallerde dikkatleri çekebiliyor. Omuz çantalarının en önemli özelliğine baktığımız zaman ise günü çok daha iyi kurtarıyor olmasından kaynaklanıyor. Boyutlarını kendi isteğiniz doğrultusunda seçebilirsiniz bunun için içerisine istediğiniz eşyanızı da koyabiliyorsunuz.

Postacı Çanta Modelleri

Postacı çantalara bu ismin verilmiş olması şeklinden kaynaklanıyor. Çapraz olarak kullanıma uygun olan bu modellerde istenirse çapraz bağlanarak sırt çantası olarak da uygundur. Postacı çantaları üretilirken genelde her iki kullanımda düşünülerek tasarlanmış.

Sırt Çantası Modelleri

Son dönemlerde en popüler çanta modelleri arasında sırt çantaları bulunuyor. Deri modelden tutunda kumaş seçeneğine kadar her tipte model bulmak mümkün. Özellikle spor giysilerle çok daha yüksek bir uyum sağlayabiliyorsunuz. Sırt çantalarının kullanımı geniş bir yaş aralığına sahip olduğu için anne ve çocukların kullanımı için uygundur.

Kova Çanta Modelleri

Kova çantalar kısa saplı olmasından dolayı tercih edilebilir. Diğer çantalardan ayıran yapısı ise büzgülü olma özelliğidir. Çantayı taşırken büzülebildiği için bir kese taşıyormuşsunuz hissi yakalıyorsunuz. Özellikle kova çanta modelleri genç kızlar tarafından seviliyor. Koca çanta modelleri son dönemlerde deri olarak üretilmiş olduklarından dolayı farklı bir görüntü sağlanıyor.

El Çantası Modelleri

El çantalarının özelliği sade olmasından kaynaklanıyor. İster elinizde isterseniz de omuzdan ince bir iple taşıyabiliyorsunuz. El çantası bir bayanı şık gösterebileceği gibi aynı zamanda mütevazi olarak da gösterecektir. Üzerine işlenen baskı ve desenlerle isterseniz spor isterseniz de güzel şık bir abiye ile kullanabiliyorsunuz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın


BİZE ULAŞIN